شکنجه روباه به خاطر پوستش/تصاویر دردناک

چین در حالی دومین تولید کننده پوست روباه در جهان به شمار می رود که پرورش دهندگان این حیوان از روش های خشن و غیر انسانی برای تجارت خود بهره می برند.
به گزارش فرارو، چین دومین تولید کنندۀ بزرگِ پوست روباه در جهان به شمار می رود و صنعت خز این کشور هر ساله بالغ بر ۱٫۵ میلیون روباه را پرورش و با پوستشان تجارت می کند.
در مراکز پرورش روباه صدها روباه در کنار هم و در قفس های تنگ نگهداری می شوند؛ کارشناسان محیط زیست معتقداند کنار هم نگه داشتن روباه ها بیشترنی آسیب را به این حیوانات وارد می کند چرا که روباه ها با بو ارتباط برقرار کرده و از ترشحات غده و علائم ادراری برای پیغام دادن مبنی بر اشغال یک قلمرو استفاده می کنند. در این قفس ها آن مجبور هستند تا در بالا یا نزدیک به مدفوع ردیف همتایان شان که روی هم قرار می گیرند، زندگی کنند.
در پاییز یا زمستان، حیوانات از قفس هایشان بیرون آورده شده و کارگران از روش خشونت آمیزی برای کشتن و کندن پوستشان استفاده می کنند.
بعد از موافقت خریداران با قیمت، پرورش دهدگان، روباه را از قفس درآورده و در ابتدا آن ها را با سر محکم به زمین می کوبند؛ این کار به منظور بی حس کردن حیوان انجام می گیرد. فروشندگان پوست روباه برای آنکه آسیبی به پوست روباه نرسد معمولا از ضربات محکم میله و فشردن گلو برای کشتن حیوان استفاده می کنند.
این روش شکنجه بار برای کندن پوست روباه در بسیاری مواقع با کندن پوست در حالی که حیوان هنوز زنده است به پایان می‌رسد. عکس های زیر در شینهوا منتشر شده و یکی از مراکز تولید خز روباه را نشان می دهد. گفتنی است، تعدادی از این عکس ها ممکن است برای مخاطبان آزار دهنده باشد.
rb.vk (5)
rb.vk (2)
rb.vk (3)
rb.vk (4)
rb.vk (7)
rb.vk (8)