صادق گودرزی:امکان دارد فلج شوم/کسی سراغم را نمیگیرد

01
01

 

 

 

 

 

 

نایب قهرمان المپیک لندن که به دلیل مسائل پزشکی از دنیای کشتی خداحافظی کرده از مسئولانی که سراغی از او نگرفته‌اند ناراضی است.

حدود یک ماه پیش یک آسیب دیدگی‌ داشتم که آن را پیگیری نکردم، اما پس از مدتی از ناحیه دست احساس برق گرفتگی می‌کردم. وقتی MRI گرفتم پزشک متخصص تشخیص داد استراحت کنم و پس از دیدن MRI رنگی گفت که مهره گردنم آسیب دیده است و نمی‌توانم ورزش حرفه‌ای کنم و باید کشتی را کنار بگذارم. اگر این کار را نکنم و به کشتی ادامه دهم امکان دارد در آینده فلج شوم.

 

وی افزود: به خاطر این موضوع به شدت به هم ریخته‌ام و اعصابم خرد شده است. در این مدت که مصدوم شده‌ام هیچ کدام از مسئولان فدراسیون و کمیته ملی المپیک سراغی از من نگرفته‌اند و خودم پیگیر کارهایم هستم. برای درمانم نزد پزشک متخصص رفته‌ام، اما شاید بتوان با وقت گرفتن از پزشکان متخصص بزرگ ایران کاری انجام داد تا بتوانم دوباره ورزش کنم.

 

نایب قهرمان المپیک لندن در پایان اظهار کرد: از مسئولان فدراسیون کشتی و کمیته ملی المپیک انتظار دارم که برایم از پزشکان متخصص مشهور کشور وقت بگیرند تا بتوانم خود را درمان کنم و شاید به ورزش حرفه‌ای ادامه دهم.