کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۷ مهر ۱۳۹۴, ۱:۴۰ ب.ظ

عاملان تیراندازی در دزفول دستگیر شدند

پرتال خبری واکنش: سردار اشتری درخصوص ساخت کلیپ‌های ماهواره‌ای در ایران گفت: هرگونه فیلم یا کلیپی که تهیه شود و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارهای ما باشد طبق قانون با آن برخورد خواهیم کرد دزفول

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه دوره آموزشی مدیران اجرایی پلیس راهور در جمع خبرنگاران درمورد حادثه دزفول اظهار داشت: در حادثه تیرانداز دزفول افراد ناشناسی به تعدادی از مردم تیراندازی کردند که بلافاصله دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی با همکاری دستگاه قضایی موضوع را پیگیری کردند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: عاملان تیراندازی دزفول شب گذاشته دستگیر شدند و هم‌اکنون درحال بررسی موضوع هستیم که بعد از هماهنگی قضایی نتیجه به مردم اطلاع داده می‌شود.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور درمورد ساخت کلیپ‌های ماهواره‌ای در ایران گفت: هرگونه فیلم یا کلیپی که تهیه شود و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارهای ما باشد طبق قانون با آن برخورد خواهیم کرد.

سردار اشتری تصریح کرد: البته نظر دستگاه قضایی نیز اخذ شده و با رعایت تمام موارد این امر اجرا خواهد شد.

وی درخصوص منشورهای تخصصی پلیس اظهار داشت: منشورهای در تمامی پلیسهای تخصصی تهیه شده که برخی از آنها قبلاً رونمایی شده است.

سردار اشتری در خصوص کاهش آلایندگی‌ها بیان داشت: ما نیز دنبال آلایندگی کم‌تر و هوای بهتریم، اما دستگاه‌های مختلفی در این قضیه کار می‌کنند و هر وقت که قرار شود اجرایی شود اعلام می‌کنیم.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی امروز در دوره آموزشی مدیران اجرایی پلیس راهور به ارتقاء مهارت سطح کارکنان در بهره برداری مطلوب از فناوری و تجهیزات پرداخت و اظهار داشت: تحقیقات در حوزه‌های مختلف صورت می‌گیرد و تجهیزات جدیدی را وارد سازمان خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: کاهش تلفات و خسارات نیروی انتظامی و تقویت تجهیزات سازمانی از دیگر اهداف قرارگاه تربیت و آموزش است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: یکسری افراد قانون گریز هستند که به حقوق مردم احترام نمی‌گذارند و باید از قدرت قهری خود برای برخورد با این افراد استفاده کنیم که با برگزاری این دوره‌های آموزشی با کمترین آموزش بهترین نتایج را به دست می‌آوریم.

رهـــــــــــــا مسعودی
1,123 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *