کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۴ آذر ۱۳۹۴, ۸:۱۸ ب.ظ

عراقچی: اجرایی شدن برجام در ۲۱ روز آینده اعلام می‌شود

پرتال خبری واکنش:رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام در وزارت امور خارجه اظهار کرد: پس از تصویب قطعنامه طی فاصله حدود سه هفته‌ای می‌توانیم برخی کارهای عراقچی:عراقچی: اجرایی شدن برجام در 21 روز آینده اعلام می‌شود

۳ هفته دیگر اجرایی شدن برجام اعلام می‌شودمانده را انجام دهیم و در موقعیتی باشیم که روز اجرایی شدن برجام را اعلام کنیم.

 عباس عراقچی در گفت‌وگویی تلویزیونی در مورد روند اجرایی شدن برجام اظهار کرد: در حال حاضر جلسه شورای حکام از یک ساعت پیش آغاز شده و در جریان است و آمانو مجدداً گزارشی را که ارائه کرده بود را تکرار کرد که البته سعی کرد گزارشی فنی، حرفه‌ای و بی‌طرفانه ارائه دهد.

وی افزود: در جمع‌بندی ارائه شده هر خواننده و ناظر منصفی قضاوت می‌کند که گزارش تأیید بر برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران است و هیچ موارد انحرافی نیست و در واقع همه اتهامات گذشته را باطل می‌کند.

عراقچی اظهار کرد: البته در گزارش اشاره شده برخی فعالیت‌ها در قبل از سال ۲۰۰۳ بوده اما از حد مطالعه فراتر نرفته که ما این را هم قبول نداریم و دلایل خودمان را ارائه خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که به من اطلاع دادند آلمان به نمایندگی از گروه ۱+۵ قطعنامه را ارائه کرده و بعد از آلمان هم ۳۷ کشور ثبت‌نام کرده‌اند تا بیانیه خود را ارائه کنند و در آخر هم نماینده جمهوری اسلامی ایران بیانیه خود را قرائت خواهد کرد.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
540 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *