کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۸:۵۲ ق.ظ

عربستان به ازای هر انفجار در ایران ۵۰۰ هزار دلار پرداخت می‌کند

عربستان به ازای هر انفجار در ایران ۵۰۰ هزار دلار پرداخت می‌کند

 نشریه المنار فاش کرد که عربستان با هماهنگی کامل اسرائیل به دنبال انتقال انفجارهای تروریستی به داخل ایران است و برای هر عملیات تروریستی در ایران ۵۰۰ هزار دلار پرداخت می‌کند.

پرتال خبری واکنش: پایگاه خبری المنار فلسطین، به نقل از منابع مطلع فاش کرد که عربستان گروه‌های تروریستی را برای انجام عملیات‌های خرابکارانه در اختیار گرفته است.این منابع همچنین فاش کردند که «محمد بن سلمان» فرزند پادشاه عربستان برای هر عملیات تروریستی در ایران حاضر به پرداخت ۵۰۰ هزار دلار است.

بر اساس این گزارش، هیئت‌های دیپلماتیک عربستان در خارج از این کشور تبدیل به لانه‌های جاسوسی شده است که گروهک‌های تروریستی را برای ضربه زدن به ایران  و با هماهنگی کامل با اسرائیل در اختیار می‌گیرند.به گفته این منابع عربستان بعد از ائتلاف با اسرائیل در جهت ضربه زدن به آرمان‌های عربی و انتقال انفجارهای تروریستی به ایران تلاش می‌کند.

به نوشته المنار، دستگاه‌های امنیتی ایران تعدادی از گروه‌های تروریستی که برای حمله به برخی از موسسات در ایران برنامه ریزی کرده بودند را بازداشت کرده است.این منابع مطلع همچنین گفتند که شیخ نشین قطر نیز در همین راستا عمل می‌کند و هیئت‌های دیپلماتیک دوحه گروه‌های تروریستی  را در اختیار می‌گیرند و آنها را به برخی مناطق می فرستند و این  کار با هماهنگی اسرائیل صورت می‌گیرد.

سارا ابراهیمی
326 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *