کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۹:۱۹ ق.ظ

علم‌الهدی: باید زمینه بی‌بند و باری و فحشاء از بین برود

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی خطاب به مسئولان طرقبه و شاندیز گفت: رضای الهی را مد نظر داشته باشید و از هیاهو و جنگ روانی عده‌ای بی‌بند‌وبار نترسید.علم‌الهدی: باید زمینه بی‌بند و باری و فحشاء از بین برود
پرتال خبری واکنش: آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در دیدار با ائمه جمعه و مسئولان طرقبه و شاندیز ضمن تشکر از زحمات آنها اظهار کرد: باید چهره ییلاقی شاندیز و طرقبه برای مشهد محفوظ باشد و به عنوان نقطه سبز مشهد باقی بماند.
وی بابیان اینکه فسادهایی که در طرقبه و شاندیز پیش آمد باعث می‌شود خلاف این هدف تحقق یابد، گفت: حفظ طرقبه و شاندیز در این جهت سخت است خصوصا در موضوع ساخت‌وسازها در ارتفاعات، حفظ فیزیکی این مکان درکنار حفظ شأنیت و مسائل اجتماعی بسیار مهم است زیرا این مکان به منزله پیشانی مشهد شده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: طرقبه و شاندیز نباید کانون فسق و فجورها در شهر شود و بگویند اینجا مشهد نیست، این بسیار ناگوار است و مدیریت آن هم بسیار سخت است.
امام جمعه مشهد با اشاره به لغو کنسرت‌های اخیر در طرقبه و شاندیز اظهار کرد : ما مسئول عملکرد و جایگاه خود هستیم، باید زمینه بی‌بند و باری و فحشاء از بین برود.
آیت‌الله علم‌الهدی افزود: ممکن است افرادی به هر ترتیب بخواهند مسیر اشتباه خود را ادامه دهند اما شما به عنوان مسئول این نظام نباید ابزاری برای آنها شوید بلکه باید به وظایف قانونی خود عمل کنید و فقط رضای الهی را مد نظر داشته باشید و از هیاهو و جنگ روانی عده‌ای بی بند و بار نترسید.
رهـــــــــــــا مسعودی
320 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *