علی کریمی: اگر بابک زنجانی در جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس حاضر نمی‌شد او را نمی گرفتند

3
 

علی کریمی: اگر بابک زنجانی در جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس حاضر نمی‌شد او را نمی گرفتند

 
علی کریمی در اظهارنظری جالب، حضور بابک زنجانی در جشن های پرسپولیس را یکی از دلایل اصلی بازداشت او ذکر کرد.
 
به گزارش خبرنگار انتخاب ؛ این بازیکن سابق تیم ملی در خصوص اینکه در آن جشن ۵۰ سالگی باشگاه پرسپولیس از بابک زنجانی که یک پرسپولیسی نبوده بسیار اسم برده شد، گفت: فکر می‌کنم اگر زنجانی در آن جلسه حاضر نمی‌شد این مشکلات هم برایش پیش نمی‌آمد.
 
او اضافه کرد: آنقدر او را صدا کردند که مورد توجه قرار گرفت وقتی نمی‌توانند یک جشن را مدیریت کنند از انجام دادن کارهای بزرگ‌تر هم ناتوان هستند.
 
این درحالیست که زنجانی قصد داشت با حضور در جشن های مشابه و تبدیل شدن به یک چهره ی رسانه ای، بازداشت خود را برای نظام پرهزینه کند.
 
بابک زنجانی که مالک باشگاه راه آهن نیز است، چندی پیش با حضور در جشن ۵۰ ساله پرسپولیس و حضور مقابل دوربین عکاسان با شکلک های عجیب و غریب، باعث شگفتی بسیاری شد.
 
زنجانی به جز حضور پرشائبه در جشن پرسپولیس، سعی کرد در برخی پروژه های فرهنگی مانند تولید فیلم نیز مشارکت کند. وی به عنوان سرمایه گذار در فیلم «هیچ کجا، هیچ کس» به کارگردانی ابراهیم شیبانی مشارکت داشته است.
 
4
 
این فرد بازداشت شده، با ورود به عرصه سرمایه گذاری در تولید فیلم و خرید تجهیزات پیشرفته فنی سینما به نوعی در این حوزه نیز ورود پیدا کرد تا تلاش کند خود را میلیاردری معرفی کند که علاقمند است در پروژه های فرهنگی نیز سرمایه گذاری کند.