غروی: احمدی‌نژاد اگر هم بخواهد بيايد، تایید صلاحیت نمی‌شود

غروی: احمدی‌نژاد اگر هم بخواهد بيايد، تایید صلاحیت نمی‌شود

آیت‌الله غروی گفت: «احمدي‌نژاد اگر هم بخواهد بيايد، نه تنها زمينه لازم را برای حضور ندارد بلكه شوراي نگهبان هم او را تاييد صلاحيت نمي‌كند. علاوه‌بر اين احمدي‌نژاد پرونده‌هاي مفتوحی دارد.»

پرتال خبری واکنش:عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره برخی اخبار مبنی بر ديدار مخفيانه احمدي‌نژاد با برخي از علما گفت: شخصيت‌ها و علمايي كه جايگاه داشته باشند، مطمئنا به احمدي‌نژاد اجازه ملاقات نمي‌دهند، اما افرادي كه در رده‌هاي پايين جاي مي‌گيرند، ممكن است دست به چنين ديدارهايي بزنند.

به گفته آیت‌الله غروی «احمدي‌نژاد اگر هم بخواهد بيايد، نه تنها زمينه لازم را برای حضور ندارد بلكه شوراي نگهبان هم او را تاييد صلاحيت نمي‌كند. علاوه‌بر اين احمدي‌نژاد پرونده‌هاي مفتوحی دارد.»عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بايد دو نكته را در مورد احمدي‌نژاد و حركات انتخاباتي‌اش در نظر داشت؛ اولا احمدي‌نژاد جرأت نمي‌كند، در اين زمينه حاضر شود.نكته دوم اينكه يك عده‌اي از علما دفعه پيش با حسن نيت با احمدي‌نژاد رفتار كردند اما گمان نمي‌كنم اين بار فردي از روحانيت به ايشان روي خوش نشان دهد.

آيت‌الله غروي، اين حركات احمدي‌نژاد را اينگونه تعبير مي‌كند: «احمدي‌نژاد با اين حركات تبليغاتي مي‌خواهد فقط نشان دهد كه در صحنه حاضر است، اما روحانيون هرگز تجربه تلخ‌شان با احمدي‌نژاد را تكرار نخواهند كرد.»