کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۷ مرداد ۱۳۹۵, ۹:۰۲ ق.ظ

غروی: احمدی‌نژاد اگر هم بخواهد بیاید، تایید صلاحیت نمی‌شود

غروی: احمدی‌نژاد اگر هم بخواهد بیاید، تایید صلاحیت نمی‌شود

آیت‌الله غروی گفت: «احمدی‌نژاد اگر هم بخواهد بیاید، نه تنها زمینه لازم را برای حضور ندارد بلکه شورای نگهبان هم او را تایید صلاحیت نمی‌کند. علاوه‌بر این احمدی‌نژاد پرونده‌های مفتوحی دارد.»

پرتال خبری واکنش:عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درباره برخی اخبار مبنی بر دیدار مخفیانه احمدی‌نژاد با برخی از علما گفت: شخصیت‌ها و علمایی که جایگاه داشته باشند، مطمئنا به احمدی‌نژاد اجازه ملاقات نمی‌دهند، اما افرادی که در رده‌های پایین جای می‌گیرند، ممکن است دست به چنین دیدارهایی بزنند.

به گفته آیت‌الله غروی «احمدی‌نژاد اگر هم بخواهد بیاید، نه تنها زمینه لازم را برای حضور ندارد بلکه شورای نگهبان هم او را تایید صلاحیت نمی‌کند. علاوه‌بر این احمدی‌نژاد پرونده‌های مفتوحی دارد.»عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید دو نکته را در مورد احمدی‌نژاد و حرکات انتخاباتی‌اش در نظر داشت؛ اولا احمدی‌نژاد جرأت نمی‌کند، در این زمینه حاضر شود.نکته دوم اینکه یک عده‌ای از علما دفعه پیش با حسن نیت با احمدی‌نژاد رفتار کردند اما گمان نمی‌کنم این بار فردی از روحانیت به ایشان روی خوش نشان دهد.

آیت‌الله غروی، این حرکات احمدی‌نژاد را اینگونه تعبیر می‌کند: «احمدی‌نژاد با این حرکات تبلیغاتی می‌خواهد فقط نشان دهد که در صحنه حاضر است، اما روحانیون هرگز تجربه تلخ‌شان با احمدی‌نژاد را تکرار نخواهند کرد.»

سارا ابراهیمی
400 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *