فروش بليت هواپیما به مقصد تركيه مشروط شد

فروش بليت هواپیما به مقصد تركيه مشروط شد

 مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری گفت: دفاتر خدمات مسافرت هوایی می‌توانند نسبت به فروش بلیت شركت‌های هواپیمایی كه مجوز پروازهای برنامه‌ای به تركیه را دارند، اقدام كنند.
پرتال خبری واکنش:رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی كشوری گفت: دفاتر خدمات مسافرت هوایی كه مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی كشوری دارند می‌توانند نسبت به فروش بلیت شركت‌های هواپیمایی كه مجوز پروازهای برنامه‌ای به تركیه را دارند، اقدام كنند.

پروازهای برنامه‌ریزی شده توسط ایرلاین‌ها برای مدت نسبتا طولانی انجام شده و امکان خرید بلیت را برای مسافران در فواصل زمانی بلندمدت فراهم کرده‌اند. اگرچه امکان دارد تغییراتی در برنامه‌های این پروازها اعمال شود ولی تا حد زیادی این برنامه‌ها ثابت است. بلیت این پروازها توسط خود ایرلاین یا از سوی نمایندگی‌های ایرلاین آژانس‌های مسافرتی به فروش می‌رسد.

جعفرزاده با اشاره به فروش تور و اعزام گردشگر به تركیه گفت: مرجع تصمیم‌گیری در این خصوص سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است. وی یادآور شد: پس از كودتای نافرجام و لغو پروازها اعلام شد شركت‌های هواپیمایی ایرانی و تركیه‌ای می‌توانند پروازهای برنامه‌ای خود را از سرگیرند.