کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۹ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ

قیمت آپارتمان‌های زیر ۱۰۰متر در پایتخت /جدول

پرتال خبری واکنش: بررسی فایل نرخ‌های پیشنهادی آپارتمان‌های مسکونی در شهر تهران طی یک هفته اخیر نشان می‌دهد: بسیاری از سازنده‌ها و مالکان که در سال گذشته به طمع فروش واحدهای خود با نرخ بالاتر از متوسط قیمت بازار، نرخ پیشنهادی ملک خود را بالاتر اعلام می‌کردند با ورود به سال جدید و امید به روشن شدن موتور ساخت‌وساز، نرخ‌های پیشنهادی خود را با نرخ قطعی آپارتمان‌های فروش رفته در همان محله هماهنگ کرده‌اند.

از میان نرخ‌های پیشنهادی آپارتمان‌های زیر ۱۰۰ متر مربع در روز پایانی این هفته بالاترین نرخ پیشنهادی مربوط به آپارتمانی ۷۸ متری در منطقه یک است که مترمربعی ۱۲ میلیون تومان از سوی مالک برای فروش گذاشته شده است. عمربنای این فایل ۷ سال عنوان شده است. همچنین ارزان‌ترین نرخ پیشنهادی مربوط به آپارتمانی ۱۳ ساله در محدوده جاده خاوران است.

این ملک ۱۰۰ متری، از سوی مالک با قیمت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در هر مترمربع پیشنهاد شده است. البته در این میان نرخ‌های پیشنهادی مربوط به خانه‌های نوساز اکثرا بالاتر از نرخ میانگین منطقه معرفی شده‌اند. به عنوان مثال آپارتمانی ۱۰۰ متری در محدوده آبشناسان(شهران) مترمربعی ۶ میلیون تومان از سوی مالک برای فروش پیشنهاد شده این در حالی است که مطابق با بررسی‌ها میانگین قیمت فروش آپارتمان نوساز در این محدوده مترمربعی ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

قیمت آپارتمان‌های زیر 100متر در پایتخت /جدول
رهـــــــــــــا مسعودی
568 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *