کافه گردش
اخبار
۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ

قیمت با کیفیت‌ ترین خودروهای داخلی

اخبار ,اخبار اقتصادی ,قیمت با کیفیت‌ترین خودروهای داخلی

با کیفیت‌ترین خودروهای داخلی در سطح قیمتی بین ۳۷ تا ۴۱ میلیون تومان در بازار آزاد و سطح قیمتی بین ۳۴ تا ۳۸ میلیون تومان در کارخانه سازنده به فروش می‌رسند.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین رده‌بندی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، خودروهای پارس تندر، تندر ۹۰، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو ۲۰۶ در سطح کیفی خیلی خوب (A+) قرار دارند.

سطح کیفی خیلی خوب (A+) بالاترین سطح کیفی است که خودروهای داخلی می‌توانند در آن قرار گیرند و خودروهای قرار گرفته در این سطح کیفی نیز در سطح قیمتی بین ۳۷ تا ۴۱ میلیون تومان در بازار آزاد و سطح قیمتی بین ۳۴ تا ۳۸ میلیون تومان در کارخانه عرضه می‌شوند.

هم‌اکنون قیمت پارس تندر در بازار معادل ۴۱ میلیون تومان، تندر ۹۰ معادل ۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار معادل ۳۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ نیز ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

البته قیمت خودروهای یاد شده در کارخانه سازنده کمتر از قیمت‌های یاد شده است. هم‌اکنون قیمت پارس تندر در کارخانه ۳۸ میلیون تومان، تندر ۹۰ معادل ۳۶ میلیون و ۱۴۷ هزار تومان، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار ۳۴ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و پژو ۲۰۶ نیز معادل ۳۴ میلیون و ۱۱۴ هزار تومان است.

حسین رادمرد
465 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *