کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲ شهریور ۱۳۹۵, ۹:۳۴ ق.ظ

لاریجانی: وزیر دفاع باید ادب و حکمرانی را رعایت می‌کردند

لاریجانی: وزیر دفاع باید ادب و حکمرانی را رعایت می‌کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است به وزیر دفاع تذکر بدهم که درباره مجلس درست حرف نزدند. باید ادب و حکمرانی را در این مسائل رعایت می‌کردند.

پرتال خبری واکنش:علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی امروز مجلس ۲ شهریور ۱۳۹۵ با اشاره به اظهارات اخیر وزیر دفاع درباره مجلس گفت: لازم است به وزیر دفاع این تذکر را بدهم که درباره مجلس درست حرف نزده و باید ادب و حکمرانی را در این مسائل رعایت می‌کردند.

وی افزود: امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بارها و بارها تاکید کردند که مجلس در رأس امور است و بنابراین در نظام باید هم در بیان مطالبات و هم در اجرا به این موضوع توجه داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: لذا از همه دوستان می‌خواهیم که به این ساختار نظام و درجات نظام توجه کافی داشته باشند.

لاریجانی با اشاره مسائل مطرح شده در روزهای اخیر در مورد پایگاه هوایی همدان اظهار داشت: ما هیچ پایگاهی به هیچ کشوری نداده‌ایم و حضور هواپیماهای روسی در پایگاه هوایی همدان امر موقتی برای سوخت گیری بود و به همین دلیل انجام این کار به اجازه از مجلس نیازی نداشت چون طبق قانون اساسی این کار ممنوع است و نظام همین کار را نکرده است.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته دولت به رئیس جمهور و هیات وزیران و همه کارکنان دولت گفت: یاد شهدای بزرگوار رجایی و باهنر و سایر شهدای دولت را گرامی می‌داریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این دو شهید گرانقدر رجایی و باهنر را با سوابق مبارزاتی ارزنده‌ای که داشتند و روحیه وارستگی و شیفتگی به خدمت الگوی بسیار مناسبی برای مدیریت در نظام جمهوری اسلامی بودند و هستند و امرو زهم باید به این ساختار در مدیریت کشور توجه بیشتر کرد.

لاریجانی در پایان خاطرنشان کرد: برای این دو شهید گرانقدر آرزوی علو درجات را داریم و به خانواده‌های محترم آنان عرض ارادت داریم و به همه خدمتگزاران در دولت به ویژه فرهنگیان ارزوی توفیق داریم.

سارا ابراهیمی
267 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *