کافه گردش
اخبار
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۹:۳۰ ق.ظ

لغو مجوز فعالیت ۲۷ شرکت گردشگری در تهران

لغو مجوز فعالیت 27 شرکت گردشگری در تهران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: کارشناسان این اداره کل در دو ماه اخیر مجوز ۲۷ شرکت خدمات گردشگری را در تهران باطل کردند و فعالیت ۲۲ شرکت دیگر را به حالت تعلیق درآوردند.

پرتال خبری واکنش: علی رفیعی افزود: این شرکت‌ها به دلیل تخلفات انضباطی، ارائه نکردن خدمات مناسب به گردشگران، معرفی نکردن مدیرعامل و مدیرفنی واجد شرایط، تمدید نکردن پروانه بهره‌برداری و ارائه ندادن ضمانتنامه بانکی، لغو مجوز شدند یا به حالت تعلیق درآمدند. وی اظهارکرد: ۲۲شرکت تعلیق شده نیز به مدت یک تا سه ماه از فعالیت کاری محروم هستند.

 معاون اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به مصوبه کمیسیون فنی و گردشگری این استان گفت: این کمیسیون قانون تمدید ضمانتنامه فعالیت‌های گردشگری استان تهران را مورد بررسی قرار داده است و از هفته آینده این قانون ابلاغ خواهد شد.

وی ادامه داد: ۹۰۰ دفتر و شرکت خدمات مسافری کسری ضمانتنامه بانکی دارند که در ۴۵ روز مهلت قانونی اگر نتوانند ضمانت‌های بانکی خود را مشخص کنند به مدت یک تا سه ماه مجوز آنها تعلیق خواهد شد. رفیعی تاکید کرد: در صورت تکرار و نبود مدارک لازم مجوز این دفاتر به صورت کامل لغو خواهد شد.

سارا ابراهیمی
194 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *