کافه گردش
اجتماعی
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱:۳۳ ب.ظ

لیست مقصران حادثه ۲۲ بهمن و آتش‌سوزی در تهران (طنز)

1

لیست مقصران حادثه ۲۲ بهمن و آتش‌سوزی در تهران (طنز)

با توجه به شیوه جالب انتشار اسامی پزشکان زیر میزی بگیر و البته انتقادهای شدید به همین لیست تقریبا بی خاصیت، باقی مقصران برخی حوادث یکسال اخیر بدین شرح معرفی می‌شود.

*مقصران حادثه ۲۲ بهمن در قم
الف. ی
سین. جیم
صاد. قاف
گاف. میم
عین. دال

شایان ذکر است این اسامی به سرکردگی «ح.قاف» و «ر.ب» اقدام به اخلال در سخنرانی رئیس مجلس در ۲۲ بهمن ۹۱ کردند. باقی افرادی که در تصاویر منتشر شده دیده شده‌اند نقش سیاهی لشکر داشته و با گذاشتن سند موبایل خود، در حال حاضر آزاد هستند.

یک منبع آگاه در خصوص روند رسیدگی به پرونده گفت: این پرونده در حال تکمیل اطلاعات و اسناد است. و به محض تکمیل، به واحد تایپ نزد مراجع ذیصلاح ارسال می‌شود. وی افزود: در تلاش هستیم با سرعت پرونده را بررسی کنیم اما به خاطر حساسیت موضوع فکر می‌کنم تا ۲۲ بهمن سال ۹۴ به نتایج اولیه برسیم. وی تاکید کرد: نامبردگان در حال حاضر از هرگونه حضور در مراسم رسمی محروم هستند و با قرار وثیقه همچون «سند موتور سیکلت و کارت ملی» آزاد می‌باشند.
این منبع آگاه در خصوص بررسی پرونده سرقت از کیوسک مطبوعاتی نزدیک چهارراه کالج که منجر به خسارت ۱۷ هزار تومانی شده بود، گفت: بعد از دستگیری سارقان و تشکیل پرونده، هر دو سارق به ۱۵ سال حبس محکوم شدند که از دیروز به زندان منتقل شده‌اند.

*مقصران حادثه آتش سوزی در خیابان جمهوری تهران
نردبان
نام برده ضمن اعتراف به کارشکنی و مشارکت در تخریب چهره شهردار، از پشت پرده اغواگری برخی سیاسیون نیز خبر داده که در حال بررسی دقیق تر است. شنیده ها حاکی است برخی رقیبان سابق شهردار تهران، نردبان را برای این کار اجیر کرده‌اند.

اصلاح طلبان
آنها از مدت‌ها قبل نقشه این حادثه را طراحی کرده‌اند. حتی یکی از اصلاح طلبان خواستار حضور در تلویزیون و بیان اعترافات خود شده که جلوی او را گرفته‌اند.

بابک زنجانی
نامبرده خیلی نامردی کرده و قرار بوده به آتش نشانی یک کمک عام المنفعه بکند و یه پول قلمبه تزریق کند اما نکرده و رفته آب خنک بخوره. الهی به زمین گرم نگاه کنه و یادش بیافته که چه بلایی سر شهرداری اورد با این تعلل در کار خیر.

سبد کالا
تحقیقات نشان می‌دهد دولت جدید با اعلام توزیع سبد کالا باعث شلوغی معابر عمومی شده و مردم برای دریافت سبد، اجازه خدمت رسانی آتش نشانی را سلب کرده اند.

آلودگی هوا
نامبرده اجازه فکر درست و درمان به ماموران را نداده و آنها نتوانسته‌اند به فکر تشک و پهن کردن آن در پایین ساختمان بیافتند.

مردم
این متهم سالهاست متهم ردیف اول خیلی از معضلات کشور است و به راحتی هم دم به تله نمی‌دهد. مثلا در داستان واژگونی اتوبوس در جاده قم، برای چی با اتوبوس آنوقت شب مسافرت می‌کردند؟ در اینجا هم مردم اگر بیکار نبودند و در خیابان مشغول تماشا نمی‌شدند و اصلا برای دو زار پول سر کار نمی‌رفتند و در خانه می نشستند و سریال کلاه پهلوی می‌دیدند با بیست و سی، اصلا چنین اتفاقاتی رخ نمی‌داد.

واکنش شهردار تهران به نتایج تحقیقات
سوال: به نظر شما با وقوع این اتفاقات تلخ حقوق شهروندی به خطر نمی‌افتد؟
شهردار: من حقوق دان نیستم، سردارم که الان شهردارم. سوال بعدی؟

* حادثه سد کارون
رود کارون
سرعت غیر مجاز، انحراف به چپ و راست و همچنین عدم توجه به جلو

مینی بوس
نامبرده خیلی وقت است به خاطر ضعف در ایمنی تحت تعقیب قرار دارد و به خاطر برخی زدوبندها به دام نمی افتد. گفته می شود او از نزدیکان اتوبوس هوو است که هر دو در کشتن مردم سابقه دار هستند اما تا کنون به چنگال قانون نیافتاده‌اند.
میم. چ
س. الف. قاف
صاد. ضاد
اخباراجتماعی – خبرآنلاین

سپیده تدین
429 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *