کافه گردش
اخبار
۱۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ

مرد ژله‌ای اعدام می‌شود

پرتال خبری واکنش: مرد شیطان صفت پس از ورود به منازل مردم و بیهوش کردن طعمه های خود آنان را مورد اذیت و آزار قرار می داد.

جوان ۲۰ ساله ای که همیشه بدنی چرب داشت، نزد مردم و طعمه‌‌هایش به مرد ژله‌ای معروف شده بود و ازپشت بام خانه ها وارد منازل مردم  و اقدام به آزار و اذیت طعمه های خود می کرد و پس از آن متواری می شد.

این ماجرا زمانی فاش شد که ۱۵ زن با مراجعه به دادسرای جنایی شیراز مدعی شدند که مردی شبانه پس از ورود به منزلشان آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.در این مدت اکیپ ویژه ای مشغول رسیدگی پرونده بودند.

ماموران پس از مدتی دریافتند مرد ژله ای وارد یک منزل شده که به دوربین مداربسته مجهز بود و در نهایت هر روز سرنخ های ماموران بیشتر شد تا اینکه تمام پازل ها کنار هم چیده و در نهایت این متهم ۲۰ ساله را در یک عملیات غافلگیرانه در منزلش دستگیر کردند.

این فرد اعتراف کرده در ۱۰۰ مورد ورود به خانه ها ۲۳ مورد از طعمه های خود را مورد تجاوز قرار داده است. پس از رسیدگی و بر اساس حکم اولیه دادگاه انقلاب شیراز، متهم مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد. گفتنی است، این حکم قابلیت اعتراض از سوی متهم را دارد و پس از نهایی شدن اجرا می شود.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
538 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *