مرگ دردناک کارگر افغان و مهندس ایرانی در اعماق آب

635109656451759372

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه غرق شدن دو نفر در استخر پرورش ماهی در جاده «احمدآباد مستوفی» خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در ساعت 17 و 5 دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از حادثه غرق شدن دو نفر در یک استخر پرورش ماهی در یک شرکت بزرگ پرورش ماهی در جاده احمدآباد مستوفی مطلع شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه این منطقه خارج از حوزه استحفاظی تهران است با اعلام نیاز آتش نشانی آن منطقه یک گروه نجات و یک گروه نجات ویژه اکیپ غواصان عازم محل حادثه شدند.

ملکی گفت: این حادثه در یک استخر 800 متری که به عمق یک تا پنج مترمربع بود اتفاق افتاده که یک کارگر جوان 18 ساله برای شنا به داخل استخر رفته بود که به یک باره در حال غرق شدن اظهار کمک کرد که یکی از مهندسان 57 ساله شرکت برای کمک کارگر جوان به داخل استخر می رود که متأسفانه هر دو نفر غرق می شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: گروه غواصان آتش نشانان وارد آب شدند و پس از مدتی جستجو هر دو نفر را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متأسفانه مرگ هر دو تأیید شد و عملیات در ساعت 20 و 12 دقیقه به پایان رسید.

در این حادثه یک کارگر جوان 18 ساله افغانی و یک مهندس ایرانی 57 ساله جان خود را از دست دادند