کافه گردش
اخبار
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ

مرگ دردناک کارگر افغان و مهندس ایرانی در اعماق آب

635109656451759372

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه غرق شدن دو نفر در استخر پرورش ماهی در جاده «احمدآباد مستوفی» خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در ساعت ۱۷ و ۵ دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از حادثه غرق شدن دو نفر در یک استخر پرورش ماهی در یک شرکت بزرگ پرورش ماهی در جاده احمدآباد مستوفی مطلع شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه این منطقه خارج از حوزه استحفاظی تهران است با اعلام نیاز آتش نشانی آن منطقه یک گروه نجات و یک گروه نجات ویژه اکیپ غواصان عازم محل حادثه شدند.

ملکی گفت: این حادثه در یک استخر ۸۰۰ متری که به عمق یک تا پنج مترمربع بود اتفاق افتاده که یک کارگر جوان ۱۸ ساله برای شنا به داخل استخر رفته بود که به یک باره در حال غرق شدن اظهار کمک کرد که یکی از مهندسان ۵۷ ساله شرکت برای کمک کارگر جوان به داخل استخر می رود که متأسفانه هر دو نفر غرق می شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: گروه غواصان آتش نشانان وارد آب شدند و پس از مدتی جستجو هر دو نفر را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند که متأسفانه مرگ هر دو تأیید شد و عملیات در ساعت ۲۰ و ۱۲ دقیقه به پایان رسید.

در این حادثه یک کارگر جوان ۱۸ ساله افغانی و یک مهندس ایرانی ۵۷ ساله جان خود را از دست دادند

سپیده تدین
389 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *