مسی با جت خصوصی می‌رود؛ رونالدو با خانواده!

3

 

مسی با جت خصوصی می‌رود؛ رونالدو با خانواده!

 

 مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال ۲۰۱۳ جهان در حالی امشب (دوشنبه) در زوریخ برگزار می شود که لیونل مسی قرار است با جت خصوصی و کریستیانو رونالدو با تمام خانواده اش خود را به مقر فیفا برسانند.

به گزارش ایرنا، فرانک ریبری بازیکن فرانسوی تیم بایرن مونیخ، سومین نامزد دریافت جایزه توپ طلای فیفا است.
 
سایت باشگاه بارسلونا در این باره نوشته که مسی قرار است ظهر امروز به وقت اسپانیا با یک جت خصوصی به زوریخ برود و ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه وارد این شهر خواهد شد.
 
در این سفر ساندرو روسل رییس و تعدادی از اعضای هیأت مدیره باشگاه بارسلونا، مسی، نیمار که نامزد جایزه پوشکاش و دیگر بازیکنان این تیم که نامزد حضور در تیم منتخب سال دنیا شده اند را همراهی خواهند کرد.
 
خانواده برخی از بازیکنان نیز در این سفر خواهند بود.
 
آنها ابتدا مستقیم به هتل محل اقامت خود می روند و مسی به همراه ریبری و رونالدو ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت زوریخ در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت می کنند.
 
اما به نوشته سایت گل، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید نیز قرار است برای اولین بار با تمام اعضای خانواده خود مسافر سوئیس شود. او که در سال های اخیر همواره یکی از سه نامزد نهایی بوده است، فقط در سال ۲۰۰۸ که با برادر و شوهر خواهرش به زوریخ رفت، موفق به دریافت آن شد.
 
او این بار تمام اعضای خانواده اش را به زوریخ خواهد برد و با آنها در مراسم حضور خواهد یافت. خانم دلورس، مادر رونالدو همراه با دو خواهر، شوهر خواهر، برادر و نامزدش او را در این سفر همراهی خواهند کرد.
 
مراسم انتخاب بهترین های سال فوتبال دنیا ساعت ۶:۱۵ عصر با خوش آمدگویی سپ بلاتر رییس فیفا از نامزدها بر روی فرش قرمز آغاز خواهد شد.
 
حدود ساعت ۸ شب (۲۲:۳۰ شب به وقت تهران) نیز برندگان نهایی جوایز بهترین های سال فوتبال دنیا معرفی می شوند.
 
در مراسم امشب علاوه بر بهترین بازیکن مرد جهان، بهترین بازیکن زن جهان، بهترین مربی مرد و زن دنیا، برنده جایزه ریاست فیفا، برنده جایزه بازی جوانمردانه، برنده جایزه پوشکاش و همچنین بازیکنان تیم منتخب دنیا نیز معرفی می شوند.
 
اخبار ورزشی – ایرنا