کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۴ اسفند ۱۳۹۴, ۹:۱۴ ق.ظ

مشخص است BBC برای مجلس از چه کسانی حمایت می‌کند!

مشخص است BBC برای مجلس از چه کسانی حمایت می‌کند!
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفت: بی بی سی برنامه‌هایی دارد و می‌خواهد القا کند که به چه کسانی رای داده شود و به چه کسانی رای داده نشود که این درست نقطه مقابل انقلاب ماست و مردم به هیچ وجه دخالت بیگانگان را تحمل نمی کنند.

پرتال خبری واکنش: غلامعلی حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان عصر امروز در حاشیه همایش جوانان ائتلاف اصولگرایان در جمع خبرنگاران درباره مهمترین مسئله اصولگرایان برای مجلس دهم اظهار داشت: مهمترین مسئله همان گونه که در شعارها نیز مطرح شد موضوع معیشت و اقتصاد است.

وی بر همین اساس دومین موضوعی که اصولگرایان در اولویت خود خواهند داشت را امنیت عنوان کرد و گفت: ما می‌بینیم که امروز در برخی کشورهای منطقه امنیت وجود ندارد اما در ایران به برکت جمهوری اسلامی شاهد امنیت هستیم؛ سومین موضوع نیز پیشرفت کشور از جهات مختلف علمی و فرهنگی است.
حداد عادل در پاسخ به سوالی درباره تبلیغات بی بی سی در خصوص انتخابات ایران گفت: بی بی سی برنامه‌هایی دارد و می‌خواهد القا کرده و توصیه کند که به چه کسانی رای دهید و به چه کسانی رای ندهید و این درست نقطه مقابل انقلاب ماست و مردم به هیچ وجه این موضوع را تحمل نمی‌کنند که دولت بیگانه در امور کشور ما دخالت کند.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی می‌گویند اصولگرایان می‌خواهند با ورود به مجلس با برجام مخالفت کنند نظر شما در این زمینه چیست افزود: ما در مورد برجام همان نظری را داریم که مقام معظم رهبری دارند یعنی ما اصل مذاکره را نفی نمی‌کنیم و از تیم مذاکره کننده هم تشکر کرده و آن ها را وطن خواه می‌دانیم که تلاش خود را انجام دادند اما در عین حال به خارجی‌هایی همچون آمریکا اطمینان نداریم و توصیه‌مان به دولت این است که هم نسبت به اجرای مفاد برجام دقیق باشد و هم اگر برای فعالیت‌های اقتصادی پسابرجام می‌خواهند برنامه‌ریزی کنند به گونه‌ای باشد که به استقلال اقتصادی ما کمک کند. نه اینکه موجب وابستگی اقتصادی شود.
حداد عادل تاکید کرد: ما با اصل برجام مخالفتی نداریم بلکه برجام را کار خطیری می‌دانیم که دولت مجلس و مردم باید درباره آن مراقب باشند و نفود بیگانه چه اقتصادی، چه فرهنگی و چه سیاسی در ایران تکرار نشود.
وی در پایان به وحدت اصولگرایان نیز اشاره کرد و گفت: ائتلاف بزرگ اصولگرایان از تشکل‌ها و جریانات سیاسی اصولگرا شکل گرفت و امیدواریم این وحدت منجر به پیروزی ما در انتخابات شود.
حداد عادل گفت: در این انتخابات بی بی سی برنامه‌های خود را اجرا کرده و توصیه می‌کند به آیت الله جنتی، آیت الله مصباح و آیت الله یزدی در انتخابات خبرگان رای ندهید و برای مجلس هم معلوم است از چه کسانی حمایت می‌کنند. از این رو جوانان بیش از هر قشر دیگری باید در این انتخابات حساس و فعال باشند و از کسانی که در برابر حمایت انگلیسی‌ها از خود سکوت کردند بگویند شما چه کرده‌اید یا می‌خواهید انجام دهید که مورد علاقه خارجی‌ها و انگلیس واقع شده‌اید.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
منبع:انتخاب
رهـــــــــــــا مسعودی
380 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *