کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۴ اسفند ۱۳۹۴, ۹:۲۰ ق.ظ

مطهری: مگر ما بیکاریم که ببینیم BBC چه می‌گوید

مطهری: مگر ما بیکاریم که ببینیم BBC چه می‌گوید
نماینده تهران در مجلس گفت که قانون انتخابات باید در همین مجلس نهم اصلاح شود.
پرتال خبری واکنش: علی مطهری در همایش مطالبات دانشگاه از مجلس آینده در دانشکده حقوق دانشگاه تهران اظهار داشت: طبیعی است که ما دارای دموکراسی مطلق نیستیم در حالی که دارای دموکراسی محدود در قالب اسلام هستیم و دموکراسی مطلق در هیچ کجای دنیا وجود ندارد. دموکراسی ما با نظارت استصوابی کم کم نقش مردم در انتخاب نامزدهای خود را محدود کرده است چراکه از مجلس چهارم به بعد قانون نظارت استصوابی تایید شد و این بدین معنا بود که باید صلاحیت کاندیدا برای ما احراز شود.
وی درباره انتقاداتی که به اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه بعضی از ابرقدرت‌ها و رسانه‌های غربی از آنها حمایت می‌کنند،‌گفت: من ماهواره نداریم و نمی‌دانم که چه حمایتی از ما توسط بعضی از شبکه‌ها می‌شود. فقط می‌شنویم که می‌گویند اصلاح‌طلبان برائت بجویند.
سرلیست انتخاباتی صدای ملت افزود: قطعاً آن شبکه‌ها نیز برای خود موضعی دارند و شاید موضع آنها این است که این گروه بیاید، روابط غرب با ایران بهتر می‌شود، ولی این دلیل نمی‌شود که اصلاح‌طلب‌ها انگلیسی باشند و آنها اظهارنظر خود را می‌کنند.
وی افزود: هر کسی به نظام اظهارنظر و یا انتقادی کند این شبکه‌ها پشت سر آن قرار می‌گیرند و به شیوه خود حمایت می‌کند.
مطهری گفت: مگر ما بیکاریم ببینیم که بی‌بی‌سی چه می‌گوید، بعد برائت بجوییم. اصلاً این موضوع توهین به مردم است و مردم می‌فهمند که چه اقدامی باید انجام دهند.اینکه بخواهیم رقیب را به هر نحوی دور کنیم با اصول اسلامی مغایرت دارد.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
منبع:انتخاب
رهـــــــــــــا مسعودی
413 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *