مظلومی: مس کرمان دردیدار با پرسپولیس…

سرمربی تیم مس کرمان گفت:زمانی در استقلال تلاش کردم مقابل پرسپولیس موفق باشیم و خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

.
.

 پرویز مظلومی درباره دیدار تیمش مقابل پرسپولیس عنوان کرد:خوشبختانه همه چیز خوب است.از این بازی ۳ امتیاز را می‌خواهیم. تمرکزمان بالاست و بازیکنان انگیزه زیادی برای این مسابقه دارند.نیم‌فصل دوم قطعا برای ما جدی‌تر خواهد بود. البته بچه‌ها در نیم‌فصل اول هم دنبال نتیجه‌گیری بودند و جدی کار کردند اما تیم بدشانسی‌های زیادی آورد. جایگاه واقعی مس اینجای جدول نیست.

،وی درباره پرسپولیس اظهار داشت:پرسپولیس در شرایط خوبی بسر می‌برد. ما فیلم بازی‌های این تیم را بررسی کرده‌ایم. آن‌ها در خانه بهتر هستند ولی در خارج از خانه هم بسیار خطرناکند.
سرمربی مس افزود:به طور قطع پرسپولیس برای برد به کرمان می‌آید ما هم به خاطر میزبانی هدفی جز این نداریم. فکر می‌کنم بازی زیبایی باشد چون نه من و نه دایی تفکرات تدافعی نداریم.
مظلومی درباره اینکه به عنوان سرمربی سابق استقلال دربرابر پرسپولیس قرار می گیرد گفت:من استقلالی‌ام ولی الان روی نیمکت مس می‌نشینم.زمانی در استقلال تلاش کردم مقابل پرسپولیس موفق باشیم و خدا را شکر این اتفاق هم افتاد. ۴ دربی متوالی را بردیم که بسیار شیرین بود و هیچ‌وقت این دوره از زندگی‌ام را فراموش نمی‌کنم.