معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

پرتال خبری واکنش: مطابق هرسال لیستی از 50 بازیکن برتر سال خود اعلام و آن ها را رده بندی می کند، که در چند بخش، با این بازیکنان آشنا خواهید شد. در این بخش، به بازیکنان رده 9 تا رده 1 خواهیم پرداخت.

9- پل پوگبا

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

تنها با 22 سال سن، او با تکنیک و فیزیک بسیار عالی خود، روز به روز در حال پیشرفت است. او یکی از عوامل اصلی قهرمانی یوونتوس در سری آ و کوپا ایتالیا در فصل گذشته بود و نقش بسیار مهمی در رسیدن یوونتوس به فینال تاریخی لیگ قهرمانان خود داشت. او در سال 2015 از رده سی و هشتم، به رده نهم رسیده است.


8- کارلوس توز

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

ممکن است که او 31 ساله باشد اما او یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر دنیا است که می تواند هر مدافعی را به زحمت بیاندازد. اما او در فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت تا پس از سال 2011، دوباره به جمع 50 بازیکن برتر گل برسد. عملکرد عالی او در یوونتوس در فصل گذشته وی را به ترکیب آرژانتین برای کوپا آمریکا 2015 رساند و پس از آن، وی تصمیم گرفت تا به سرزمین مادری خود و به بوکا جونیورز بپیوندد.


7- آرتورو ویدال

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

او که برای سومین فصل پیاپی در جمع 10 بازیکن برتر قرار دارد، به یوونتوس در راه دوگانه فصل گذشته و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان کمک بسیار زیادی کرد. این هافبک با تجربه پس از طعم تلخ شکست برلین برابر بارسلونا، توانست با تیم ملی اش به کوپا آمریکا 2015 برسد و پس از آن، به بایرن مونیخ رفت. جایی که جام های زیاد دیگری در انتظار او خواهد بود.


6- توماس مولر

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

مهاجم های زیادی مثل مولر در پیدا کردن فضا و بدست آوردن موقعیت در محوطه جریمه وجود ندارد. منچستریونایتد در تابستان گذشته به دنبال این مهاجم بایرن مونیخ بود اما باواریایی ها مشخصا علاقه ای به فروش وی نداشتند. او قطعا در حال حاضر در بهترین فرم خود قرار دارد، رده ششم رنکینگ بهترین بازیکن های سال از نگاه سایت گل است.


5- ادن هازارد

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

24 پله صعود نسبت به سال گذشته برای بازیکنی که 14 گل و 10 پاس گل در تیم چلسی در فصل گذشته به ثمر رساند و به قهرمانی این تیم کمک زیادی کرد. این بازیکن 24 ساله در تیم ملی خود نیز عملکرد بسیار خوبی داشت و یکی از ارکان تیمش در صعود به یورو 2016 بوده است.


4- نیمار

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

مردی که به عنوان جانشین مسی و رونالدو به عنوان بهترین بازیکن بعدی دنیا از او یاد می شود، در حال حاضر نشان می دهد که چرا در برزیل به عنوان یک سوپر استار شناخته می شود. او در سال 2015 از رده 30 ام به چهارم آمده است. وی در فصل گذشته 34 گل در تمامی رقابت ها به ثمر رساند و در فصل جاری نیز پس از مصدومیت مسی، جای او را به خوبی پر کرد.


3- لوئیس سوارز

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

مردی که اکثرا ثبات داشته است، در تیم جدید خود، بارسلونا نیز درخشیده است. این مرد اروگوئه ای که مثلث MSN را با مسی و نیمار تکمیل کرد، در راه سه گانه بارسا با دو هم تیمی خود هر تیمی را از پیش روی برداشتند. این مهاجم در سال جدید از رده هفته به رده سوم رسیده است.


2- کریستیانو رونالدو

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

مهاجمی که به تازگی رکورد رائول را به عنوان بهترین گلزن تاریخ رئال مادرید شکسته است، هیچ نشانی از افت در 30 سالگی ندارد. این مهاجم در فصل گذشته توانست 63 گل به ثمر برساند اما این گل های پیاپی از او، وی را به هیچ جام معتبری نرساند تا فصل گذشته برای رونالدو، فصل بی جامی وی باشد.


1- لیونل مسی

معرفی بازیکنان برتر سال 2015 /تصاویر

پس از یک سال نسبتا ضعیف به دلیل استانداردهای فوق العاده بالای مسی، او در سال 2015 دوباره توانایی فوق العاده خود را نشان داد. شماره 10 بارسلونا، در کسب سه گانه بارسلونا نقش اصلی را داشت و توانست 58 گل در تمامی مسابقات فصل گذشته به ثمر برساند و سپس به کوپا آمریکا رفت. جایی که با آرژانتین به فینال رقابت ها رسید و باارزش ترین بازیکن این رقابت ها نیز لقب گرفت. برای چهارمین بار، رکورد سایت گل، او بهترین بازیکن سال 2015 از نظر وبسایت گل است.