معضل همجنسگرایی در بانوان ورزشکار

پرتال خبری واکنش:وجودروابط نامتعارف در برخی ورزشکاران بانوی کشورمان مدتی است که شنیده مي‌شود، اگر با این حوزه سر و کار داشته باشید کاملا در جریان آن قرارخواهید گرفت. ورزش بانوان به دلیل آنکه کمتر مورد توجه رسانه‌ها قرار مي‌گیرد این روزها درگیر یک معضل شده که نام آن «همجنسگرایی» است.

معضل همجنسگرایی در بانوان ورزشکار

همجنسگرایی

همواره در تاریخ زندگی بشر، حداقل تعریفی که از خانواده وجود داشته چیزی غیر از پیوند یک زن و یک مرد جهت تولید نسل و نگهداری از فرزندان و رشد دادن آنها نبوده است.هم اکنون در قرن حاضر نظام غرب به تلاش برای دگرگون سازی این تعریف غریزی دست زده و به تدریج در حال زمینه سازی برای این تحریف بزرگ است. مشکل روابط نامتعارف جنسي در ورزش ایران تابویی است که مدت‌ها کسی به آن نپرداخته است، اتفاق ناگوار که برخی معتقدند پرداختن به آن هم اخلاقی نیست. در این گزارش قصد داریم به وجود این پدیده در فوتبال و فوتسال بانوان اشاره کنیم.

هضم این اتفاق اگرچه مشکل است ولی مدارکی وجود دارد که آن را ثابت مي‌کند. در اینکه این پدیده همه‌گیر نیست، شکی وجود ندارد، بانوان شریف و ورزشکار کشورمان با وجود تمام مشکلات و کمبود امکانات به دنبال موفقیت و پیشرفت هستند، بارها در روزنامه قانون از آن‌ها گفت‌وگوهایی منتشر و تحسین‌شان کردیم. در این میان اما برخی هستند که با اقدامات خود مي‌خواهند نام و کار ورزشکاران کشورمان را زیر سوال ببرند. مخاطب تمام این گزارش همین ورزشکارانند. در این گزارش قصد نداریم افشاگری کنیم بلکه هدف ما این است که جامعه ورزش بانوان را از وجود برخی افراد بری کنیم تا خانواده‌های ایرانی با خیالی راحت‌تر فرزندان شان را به سمت ورزش بفرستند.

  پرونده به کمیسیون اصل 90 رسیده!
وجودروابط نامتعارف در برخی ورزشکاران بانوی کشورمان مدتی است که شنیده مي‌شود، اگر با این حوزه سر و کار داشته باشید کاملا در جریان آن قرارخواهید گرفت. ورزش بانوان به دلیل آنکه کمتر مورد توجه رسانه‌ها قرار مي‌گیرد این روزها درگیر یک معضل شده که نام آن «همجنسگرایی» است. عبدالرحمن شاه حسینی که این روزها سرگرم بررسی گزارش کمیسیون اصل 90 در ارتباط با آلودگی‌ها در ورزش ایران است، در این باره به «قانون» مي‌گوید:«پرونده همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان این اواخر به دست ما رسیده و مفتوح است. این گزارش 80-70 صفحه است و به زودی بررسی مي‌شود». شاه حسینی که تمایلی به توضیح بیشتر در این باره نداشت، در ادامه گفت: «یکی از مراجع نظارتی گزارشی را در این باره به ما داده که همراه با تصاویری است، پرونده این گزارش مفتوح است و در کمیسیون اصل 90 مجلس بعدی بررسی خواهد شد،  البته اين گزارش خام است و نياز به بررسي‌هاي بيشتر دارد». این صحبت‌ها باعث شد تا به سراغ موارد بیشتری در این موضوع برویم؛ بانوان تیم ملی فوتبال و فوتسال تمایلی به صحبت درباره این ماجرا نداشتند و البته تعداد معدودی از آن‌ها اطلاعاتی در اختیارمان گذاشتند که بررسی آن‌ها جالب است. متاسفانه این بانوان اجازه ندادند نام شان را منتشر کنیم ولی نقل قول‌هایشان را مي‌توانید در ادامه بخوانید. یکی از ملی پوشان فوتبال در همان ابتدای صحبت‌هایمان در این باره گفت: «وارد این ماجرا نشوید، این قصه سر دراز دارد». او در ادامه ترجیح داد سکوت کند و درباره برخی از هم تیمي‌هایش صحبتی نکند. شاید بد نباشد اگر بدانید یکی از بانوان تیم ملی فوتسال هم که در روزهای اخیر جنجال‌های زیادی به وجود آورده،  درگیر شایعاتی از همین جنس است.

شایعاتی که البته قطعا صحیح نیست، برخی مي‌گویند دلیل کنار گذاشتن او از تیم ملی و البته جنجال‌های فراوانی که به وجود آمد، همجنسگرایی‌اش با یکی دیگر از بانوان معروف تیم ملی فوتسال است. او در این باره به «قانون» مي‌گوید: «اگر این مسئله وجود داشت چرا در بازی‌های جهانی حضور داشتم؟ برای ذهن بیمار این دوستان باید تاسف خورد». به هر ترتیب برخی از جمله شاه حسینی مي‌گویند این اتفاق در فوتسال بانوان وجود دارد، یکی دیگر از بانوان تیم ملی فوتسال در این باره مي‌گوید:«من نمي‌گویم همجنسگرایی در بین برخی ورزشکاران بانو وجود ندارد، بله وجود دارد ولی واقعا همه چیز در حد شنیده‌هاست، من چیزی در این باره ندیده ام». او در ادامه مي‌گوید: «چند وقت پیش این ماجرا سر و صدای زیادی به راه انداخته بود و حتی کار به جایی رسید که در فدراسیون اخطارهایی به برخی بازیکنان دادند به عنوان مثال گفتند حق ندارید موهای سرتان را پسرانه بزنید یا به نوع پوشش مان ایراد گرفتند». این ملی پوش در پایان گفت: «به هر حال برخی ورزشکاران اقداماتی انجام مي‌دهند که چون دور از رسانه‌ها هستند، دیده نمي‌شود. البته این را هم بگویم که موضوع همجنسگرایی یا دو جنسه بودن به صورت خیلی معدود دیده مي‌شود ولی وجود دارد، به عنوان مثال برخی از بانوان ما دوست دارند عمل کنند و پسر شوند چون دوجنسه هستند ولی خانواده‌هایشان این اجازه را به آن‌ها نمي‌دهند».

معضل همجنسگرایی در بانوان ورزشکار

  نگاه آخر

از بعد روانشناختی فرد همجنس‌‌گرا یک فرد پذیرنده است که آماده پذیرش هرگونه خواسته و دستوری است. با نگاهی به زندگی افراد همجنس‌باز معروف به‌خصوص در عرصه هنر و سیاست به خوبی مشخص است که این افراد تا چه اندازه در خدمت نظام سیاسی و فرهنگی غرب هستند.به هر ترتیب همجنسگرایی در فوتبال و فوتسال بانوان اتفاق عجيبي‌است که خوشبختانه در حال پیگیری است. شاه حسینی و دستگاه قضا حالا درگیر ماجرای ناگواري شده‌اند، انتظارها اين است كه  آن‌ها با قاطعيت به اين ماجرا ورود كنند و ورزش ايران را از لوث وجود برخي آلودگي‌ها پاك كنند. کمیسیون اصل 90 باید ورای تصمیمات مصلحتی به دنبال جلوگیری از این اتفاق باشد تا مبادا دامن بانوان پاک ورزشکار ایران زمین آلوده به این اتفاقات شود.