کافه گردش
اخبار
۷ تیر ۱۳۹۳, ۸:۲۱ ب.ظ

منصوری: نام تیم فوتسال منصوری تحت هیچ شرایط تغییر نمی‌کند

2380858_332
با چند خریدار صحبت کردم تا سهم خودم را واگذار کنم اما این واگذاری به این معنی نیست که من در تیم نباشم و در امور مربوط به تیم دخالت نکنم تنها قصد دارم مسئولیت را به عهده یک مالک دیگر بسپارم تا تیم از نظر مالی به شرایط اید‌ه‌آلی برسد.

وی افزود: البته این موضوع دلیلی نمی‌شود که نام باشگاه منصوری تغییر کند و هیچ اسپانسر و حامی حالی نمی‌تواند نام باشگاه را تحت تاثیر حمایت خود قراردهد و باشگاه با همین نام به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
منصوری ادامه داد:‌ تا به حال با چند مسئول خواهان از چند شهر مانند سمنان در خصوص ۵۱ مرحله سهمیه صحبت کردیم اما سعی داریم که منصوری را در قرچک حفظ کنیم زیرا هواداران به این تیم علاقه و احترام دارند و قدمت تیم و پتانسیلی که منصوری دارد در این شهر ارزش بسیار زیادی دارد که ما را به حفظ این تیم در این شهر ترغیب می‌کند.
مالک منصوری تصریح کرد: بدون شک تیم منصوری در لیگ برتر به قطب قدرتمند و خبرسازی تبدیل می‌شود که قطعا تحت حمایت یک اسپانسر و حامی قوی قرار می‌گیرد که نام این حامی تا پایان هفته مشخص و اعلام می‌شود.
وی در پایان گفت: آن چیزی که مشخص و واضح است تلاش تیم برای رسیدن به شرایط ایده‌آل درخور نامش است زیرا می‌توانیم تیمی سربلند را در لیگ داشته باشیم.
سپیده تدین
287 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *