مهلت ثبت‌نام کنکور دکتری و ارشد دانشگاه آزاد

پرتال خبری واکنش: رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت نام با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد این دانشگاه تا 16 دی ماه خبر داد.

بهروز دانشنیان اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که علاقه مند به ثبت نام حضور در آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 هستند؛ اما تاکنون برای این امر اقدام نکرده اند؛ مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز چهارشنبه 16 دی ماه تمدید شد.

ایشان با بیان اینکه به دلیل استقبال بسیار خوب و تقاضای زیاد داوطلبان مهلت ثبت نام تمدید شد، افزود: بر همین اساس به تمامی داوطلبان یادشده اکیدا توصیه می شود که در مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام برای شرکت در این آزمون ها اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی با اشاره به توزیع کارت آزمون دکتری تخصصی از ششم تا هشتم بهمن ماه، گفت: آزمون دکتری تخصصی 9 بهمن ماه سال جاری و آزمون کارشناسی ارشد 6، 7 و 8 خرداد ماه سال 95 برگزار می شود.با اخیار سایت واکنش همراه باشید.