کافه گردش
اخبار
۴ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ

نتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب

تیم فوتبال منچستر یونایتد با پیروزی مقابل تیم گمنام شروزبری به جمع ۸ تیم پایانی جام حذفی انگلیس راه یافت.
نتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب
پرتال خبری واکنش: در آخرین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس شب گذشته منچستریونایتد در خانه تیم گمنام شروزبری به میدان رفت.
یونایتدها که این فصل در لیگ جزیره اوضاع چندان مساعدی ندارند، دور حذفی لیگ اروپا را نیز با شکست آغاز کردند و از مدت ها قبل نیز خبر اخراج سرمربی هلندی آنها نقل محافل خبری شده است جام حذفی را فرصت مغتنمی می دانند تا شاید موفقییت در این رقابت ها تسکینی برای مقامات و هواداران این تیم باشد.

آنها با همین تفکر در خانه شروزبری به میدان رفتند و با برتری ۳ بر صفر مقابل تیم گمنام به عنوان آخرین تیم به جمع ۸ تیم برتر جام حذفی انگلیس راه یافتند.
برای  شیاطین سرخ اسمالینگ در دقیقه ۳۷، ماتا در دقیقه ۴۵ و لینگارد در دقیقه ۶۱ گل زدند تا با این برتری، فن خال، موقتا اندکی از زیر فشارهای موجود بیرون بیاید.
 منچستریونایتد در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف وستهام خواهد رفت.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.
.
.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
.
.
در ادامه رقابت های سری آ ایتالیا تیم فوتبال ناپولی با توقف مقابل آث میلان نتوانست صدر جدول را از یوونتوس پس بگیرد.
نتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب

پرتال خبری واکنش:در آخرین دیدار هفته بیست و ششم  رقابت های سری آ ایتالیا، ناپولی در ورزشگاه اختصاصی خود، سن پائولو، میزبان آث میلان بود.
ناپولی که با شکست مقابل یوونتوس صدر جدول را به بیانکونری ها واگذار کرده بود، با توقف شنبه شب یووه مقابل بولونیا بهترین فرصت را داشت که با پیروزی خانگی مقابل آث میلان بار دیگر صدر جدول را پس بگبرد.

اما شاگردان ساری قدر فرصت به دست آمده را ندانستند و با کسب تساوی یک بر یک در خانه، همچنان در رتبه دوم جدول باقی ماندند.
در این دیدار اینسیه در دقیقه ۳۹ برای ناپولی گل زد ولی بوناونتورا نگذاشت ناپولی با پیروزی به رختکن برود و در دقیقه ۴۴ بازی را به تساوی کشاند.
ناپولی با این تساوی ۵۷ امتیازی شد تا پایین‌تر از یووه ۵۸ امتیازی قرار داشته باشد و بانوی پیر همچنان در صدر سری آ بماند.
میلان هم با این تساوی ۴۴ امتیازی شد و در رده ششم است.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.
.
.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
.
.
 [پیش بازی آرسنال – بارسلونا]نتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب

پرتال خبری واکنش:یکی از حساس‌ترین دیدارهای چند ماه اخیر ،‌امشب بین دو تیم برگزار خواهد شد.

آرسنال

شاگردان آرسن ونگر که فصل پرفراز و نشیبی را سپری می‌کنند،‌باید مقابل آماده ترین تیم این روزهای اروپا قرار بگیرند و امیدوار باشند با اتکا به حمایت هواداران،‌نتیجه مطلوبی از این بازی کسب کنند. آرسنال در تقابل های پیشین با بارسلونا همواره بازنده بوده است. آنها در فینال ۲۰۰۶ ۲-۱ شکست خوردند و در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در مرحله گروهی از مسابقات کنار رفتند. با این حال،‌با تغییر وضعیت آرسنال و حضور ستاره‌هایی مثل اوزیل و سانچز که سابقه پوشیدن پیراهن بارسا و تقابل با این تیم را برای چندین فصل دارند،‌امیدوارند بتوانند نسبت به دوره‌های گذشته بهتر ظاهر شوند و نتیجه بهتری کسب کنند.کوکلین شرایط بازی کردن را پیدا کرده ولی جک ویلشر و سانتی کازورلا،‌غایبین توپ‌چی ها برای این بازی خواهند بود.

بارسلونا

شاگردان لوئیس انریکه آماده ترین تیم حال حاضر اروپا هستند. در حال حاضر بارسا در لالیگا با اختلاف ۸ امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار گرفته و یکه تاز است. در کوپا دل ری در فینال رقابت‌ها باید به مصاف سویا برود و حال در چمپیونزلیگ نیز حریف آرسنال شده است. آبی اناری ها می‌دانند که آرسنال مقابل هوادارانش انگیزه ویژه ای دارد. از همین سو،این دیدار می‌تواند نقش تعیین کننده ای برای آنها ایفا کند. توماس فرمالن،‌مدافع بارسلونا، حال باید مقابل تیمی قرار بگیرد که مدتی کاپیتان آن بوده و بازگشت او به امیریتس می‌تواند جالب توجه باشد. آردا توران به دلیل محرومیت و رافینیا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ترکیب احتمالی:

نتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب
.
.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
.
.

پیش بازی یوونتوس – بایرن مونیخنتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب

پرتال خبری واکنش: دو تیم یوونتوس و بایرن مونیخ،‌امروز در ورزشگاه یوونتوس آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

گواردیولا در آخرین فصل حضورش در بایرن به دنبال کسب موفقیت اروپایی است ولی در یکی از اولین گام‌های خود با مانع سختی روبرو شده است.

یوونتوس

شاگردان مکس آلگری که فصل را خوب شروع نکرده بودند،‌رفته رفته به فرم بسیار خوبی رسیدند تا اینکه در ۱۵ بازی پیاپی موفق به کسب پیروزی شدند. با این حال، آنها در بازی جمعه شب مقابل بلونیا به تساوی رسیدند تا نوار پیروزی ها پاره شده و حالا آنها برای بازگشت به روند پیروزی مقابل بایرن مونیخ قدرتمند این روزها قرار بگیرند.در ۵ تقابل اخیر دو تیم،‌۳ پیروزی برای بایرن،‌۱ تساوی و ۱ پیروزی برای یووه به ثبت رسیده است. در حقیقت دو تیم اخیرا در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۰۹ نیز به مصاف یکدیگر رفته اند که هر دو دوره با برتری بایرن و حذف یووه همراه بوده است و بیانکونری ها برای صعود به دور بعد باید سنت شکنی کنند.ماریو مانژوکیچ به دلیل مصدومیت احتمالا قادر به تقابل با تیم سابقش نیست و جورجو کیه‌لینی و ساندرو نیز به دلیل مصدومیت نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا فصل خوبی را پشت سر می‌گذرانند و حال امروز در دیداری حساس باید در تورین به مصاف یووه بروند. گواردیولا در فصل آخر حضورش در بایرن انگیزه‌های ویژه ای برای کسب نتیجه به همراه این تیم دارد و از همین رو،این بازی برایش از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. با توجه به نتایج خوب یووه در هفته‌های اخیر،‌احتمالا بایرن با احتیاط بیشتری در زمین حاضر خواهد شد و برای به گل رسیدن به آب و آتش نخواهد زد.فرانک ریبری به میادین برگشته و ماریو گوتزه نیز شرایط بازی کردن را پیدا کرده و هر دو احتمالا مقابل یووه به میدان خواهند رفت. جروم بواتنگ و خاوی مارتینس به دلیل مصدومیت نمی‌توانند تیمشان را همراهی کنند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.


ترکیب احتمالی:

نتایج لیگ‌های اروپایی / گزارشی از پیش‌بازی‌های امشب
رهـــــــــــــا مسعودی
373 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *