نتایج لیگ برتر در هفته بیست و سوم

نتایج لیگ برتر در هفته بیست و سوم

پرتال خبری واکنش: ملوان با سرمربی جدید خود در خانه موفق شد استقلال خوزستان، تیم دوم جدول رده‌بندی را متوقف کند. نفت نیز در تهران با یک گل گسترش فولاد را برد.

در ادامه دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، استقلال خوزستان از ساعت 16 مهمان ملوان بود و در پایان نتوانست از سد این تیم بگذرد و به کسب حداقل امتیاز از این بازی بسنده کرد. استقلال خوزستان با این تساوی 42 شد و فرصت حضور موقت در صدر جدول را از دست داد. ملوان هم 22 امتیازی شد و در همان رده سیزدهم باقی ماند.

سید جلال رافخایی در دقیقه 27 برای ملوان و محمد طیبی در دقیقه 45 برای استقلال خوزستان گل زدند. ضمن اینکه رافخایی بک ضربه پنالتی را هم برای تیمش از دست داد. این نخستین بازی ملوان با هدایت محمد احمدزاده بود که به تازگی جانشین حمید استیلی روی نیمکت این تیم شده است.

در دیگر دیدار امروز (پنجشنبه) نفت تهران در دقایق پایانی بازی موفق شد با یک گل گسترش فولاد را شکست دهد. نفت با این برد 35 امتیازی شد و موقتا به رده ششم جدول صعود کرد. گسترش فولاد هم 31 امتیازی و در رده هشتم باقی ماند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

.

.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

.

.

.

نتایج لیگ برتر در هفته بیست و سوم

پرتال خبری واکنش: در آغاز هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، تراکتورسازی در خانه فولاد را برد و سپاهان در مشهد برابر سیاه جامگان به پیروزی رسید.

دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) آغاز شد و در نخستین دیدار تراکتورسازی در خانه به مصاف فولاد رفت. میزبان تبریزی در این بازی با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد تا با 35 امتیاز موقتا به رده پنجم جدول صعود کند. ایوب کلانتری در دقیقه 8، محمد ایران‌پوریان در دقیقه 63 (پنالتی) و خالد شفیعی در دقیقه 96 برای تراکتورسازی گل زدند و ساسان انصاری در دقایق 66 و 91 (هر دو گل از روی نقطه پنالتی) برای فولاد گل زدند. فولاد نیز با این باخت 24 امتیازی و در همان رتبه دوازدهم باقی ماند.

این دیدار بسیار پربرخورد و پرحاشیه بود. سه پنالتی اعلام شده در این بازی و اخراج کورش بختیاری‌زاده و دراگان اسکوچیچ(Dragan Skočić) مربی و سرمربی فولاد در طول بازی به دلیل اعتراض به تصمیم‌های داور مهمترین اتفاقات حاشیه‌ای بازی بودند. این بازی به دلیل محرومیت تماشاگران تراکتورسازی بدون حضور هواداران برگزار شد.

در دیدار همزمان، سپاهان در مشهد به مصاف سیاه جامگان رفت و موفق شد این تیم را با یک گل شکست دهد تا پس از مدت‌ها در لیگ برتر به پیروزی برسد. ‘موسی‌اف’ در دقیقه 90 تک گل بازی را به ثمر رساند. سپاهان با این برد 29 امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد. سیاه جامگان هم 20 امتیازی ماند و در همان رتبه چهاردهم قرار گرفت.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.