نتایج لیگ برتر فوتبال در اروپا

پرتال خبری واکنش: در بازیهای مهم دیشب فوتبال باشگاهی در اروپا، منچستر سیتی و ناپولی بردند و اینتر و چلسی مساوی کردند.

در آغاز هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، دیشب منچسترسیتی با 4 گل کریستال پالاس را شکست داد، دیدار استون ویلا با لسترسیتی 1 – 1 و چلسی با اورتون 3-3 مساوی خاتمه یافت، تاتنهام 4 به 1 ساندرلند را برد، نیوکاسل 2 به 1 از سد وستهام گذشت، ساوتهمپتون سه به صفر وست برومویچ را مغلوب کرد و بورنموث هم با 3 گل مقابل نوریچ پیروز شد.

در بازی های امروز، از ساعت 17 و 35 دقیقه، در آنفیلد، تیم لیورپول در دیداری حساس میزبان منچستریونایتد است و از ساعت 19 و 45 دقیقه، استوک سیتی پذیرای تیمِ رده سومیِ آرسنال خواهد بود.

در شب نخست هفته بیستم سری آ ایتالیا، ناپولی 3 – 1 ساسولو را شکست داد، اینتر در زمین آتالانتا به تساوی 1 – 1 رسید و تورینو 4 به 2 فروزینونه را مغلوب کرد.
این هفته از رقابت ها امروز و امشب با برگزاری 7 دیدار پیگیری می شود که طبق برنامه، از ساعت 15، تیم جنوا میزبانِ پالرمو است و از ساعت 17 و 30 دقیقه، بولونیا با لاتسیو، کارپی با سامپدوریا، کیه وو با امپولی، رم با ورونا، اودینزه با یوونتوس به مصاف هم می روند. ساعت 23 و 15 دقیقه نیز میلان در سن سیرو پذیرای فیورنتینا خواهد بود.

و در آغاز هفته بیستم لیگای اسپانیا، دیشب سویا 2 به 1 مالاگا را از پیش رو برداشت، بازی سوسیه داد با لاکرونیا 1 – 1 و ویارئال با بتیس صفر صفر مساوی به پایان رسید و سلتاویگو 4 به 3  از سد لوانته گذشت.

در همین چارچوب، امروز، والنسیا با رایو وایکانو، رئال مادرید با خیخون، ختافه با اسپانیول، لاس پالماس با اتلتیکو مادرید و بارسلونا با اتلتیک بیلیائو روبرو می شوند.با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.