نوه امام: بسیاری از من خواسته‌اند که در کاندیدای مجلس شرکت کنم

نوه امام (ره): بسیاری از بزرگان و گروههای سیاسی از من خواسته اند که کاندیدای مجلس شوم/ «انتخاب» با رویکرد مستقل و منصفانه خود، بلندگوی مشکلات مردم است

پرتال خبری واکنش:حجت الاسلام والمسلمین مرتضی اشراقی نوه امام (ره)اعلام کرد که بسیاری از بزرگان و گروههای سیاسی از او خواسته اند که در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شود.

او با اشاره به انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: کشور نیازمند ورود دلسوزان و علاقمندان حقیقی به نظام، امام و رهبری معظم انقلاب است تا در شرایط متفاوت پس از برجام ، مشکلات عدیده مردم گرانقسنگ و فهیم ایران در حوزه های مختلف بالاخص اقتصاد و معضلات سنگین اجتماعی را روز به روز کمتر نماید.

اشراقی با بیان اینکه «سیاست ورزی باید از سیاست زدگی تفکیک شود»، گفت: معضلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور اولویت بندی شود و به دور از نگاه های سیاست زده، جناحی و گروهی به حل مشکلات روزمره و آزاردهنده مردم بپردازند.

نوه امام (ره) در پاسخ به سئوالی در مورد رویکرد سایت انتخاب گفت: بحمدالله پایگاه خبری انتخاب با توجه به رویکرد مستقل و در عین حال منصف خود، بلندگوی مردم برای بیان مشکلات جامعه است.