کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۹ آبان ۱۳۹۴, ۹:۵۶ ق.ظ

نوه امام: بسیاری از من خواسته‌اند که در کاندیدای مجلس شرکت کنم

نوه امام (ره): بسیاری از بزرگان و گروههای سیاسی از من خواسته اند که کاندیدای مجلس شوم/ «انتخاب» با رویکرد مستقل و منصفانه خود، بلندگوی مشکلات مردم است

پرتال خبری واکنش:حجت الاسلام والمسلمین مرتضی اشراقی نوه امام (ره)اعلام کرد که بسیاری از بزرگان و گروههای سیاسی از او خواسته اند که در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شود.

او با اشاره به انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: کشور نیازمند ورود دلسوزان و علاقمندان حقیقی به نظام، امام و رهبری معظم انقلاب است تا در شرایط متفاوت پس از برجام ، مشکلات عدیده مردم گرانقسنگ و فهیم ایران در حوزه های مختلف بالاخص اقتصاد و معضلات سنگین اجتماعی را روز به روز کمتر نماید.

اشراقی با بیان اینکه «سیاست ورزی باید از سیاست زدگی تفکیک شود»، گفت: معضلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور اولویت بندی شود و به دور از نگاه های سیاست زده، جناحی و گروهی به حل مشکلات روزمره و آزاردهنده مردم بپردازند.

نوه امام (ره) در پاسخ به سئوالی در مورد رویکرد سایت انتخاب گفت: بحمدالله پایگاه خبری انتخاب با توجه به رویکرد مستقل و در عین حال منصف خود، بلندگوی مردم برای بیان مشکلات جامعه است.

رهـــــــــــــا مسعودی
454 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *