کافه گردش
اجتماعی
۱۰ دی ۱۳۹۲, ۱:۲۱ ب.ظ

هفت‌ تیرکشی مداح‌ معروف در پی یک تصادف !

داستان از این قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا سیما در روزهای عزاداری، نوحه خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت ۳ بامداد روز ۵ دی ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی ۲۰۶ تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد.

سرنشینان ۲۰۶ زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند، گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و ۵تیر به جلو و گلگیر ۲۰۶ شلیک می‌کنند. بعد از تیراندازی جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان ۲۰۶ به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند.

آینده

حسین رادمرد
513 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۷ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. دالتون در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲:

  باسلام ازقدیم گفتن وقتی شهرشلوغ پلوغ میشه قورباغه هفت تیرکش میشه این هم ازاختیارات پروبال دادن زیاد حمایت بی رویه ودست به پشت وسراینگونه افراداست که برای مردم بیگناه اسلحه میکشندالان فرق این اراذل واوباش بااون اراذل واوباش چیه اگرانهاهم اعدام میشونداین اراذل واوباش هم بایداعدام شوندتاکی ماله کاری رفعت به اصطلاح اسلامی مگرزمان علی اینگونه بودیاپیغمبرهم امثال این جانوران زیاداست همین چندروزپیش اتفاقامن درخ اصلی یک اقارودیدم که جوان بودوجریمه شده بودوداشت به افسرمربوطه فحاشی میکردومیگفت تواگرمنوبشناسی جریمه که نمیکنی هیچ به خودت هم خرابکاری میکنی چون من پدرم فلان جانبازوسردارجنگ هستش وقبض روهم پاره کردورفت این است مملکت اسلامی به امیدرسیدن به تگزاس

  • l در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲:

   اولا از کجا معلوم خبر درست باشه دوما توی هر قشری نخاله پیدا میشه نباید فکر کنیم همه اینجوری هستن

 2. دالتون در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲:

  مملکت گل وبلبلههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 3. محمود در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲:

  هیچ مداحی اینکار را نمی کنه اینها همش دروغه من از تمام مداحها میخوام که این سایت را ببینند ونظر بدند اگر دورغ باشه وای بحالتون مطمعن باشید برخورد قانونی میشه و باید جوابگو باشید آخه خیلی مسخره است تصادف بشه بعد اسلحه بکشن مداح اسلحه از کجا بیاره این همان ارازل و اوباشهای تهرانند که باسم مداح بنده خدا می زنند.

 4. محمود در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲:

  تاخبری قطعی نشده انتشار ندید وقتی هم انتشار دادید برخورد مسئوولین ذیربط راهم دقیقا بیاورید.تا به ناامید شدن وبی انگیزه شدن مردم از وضعیت کشور منجر نشود.

  • محمد در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲:

   مردم خیلی وقته ناامیدشدند دوست عزیزشماخواب تشریف دارید

 5. محمد در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲:

  مملکتی که چندتاشعبان بی مخ براش تعیین تکلیف کنند این چیزا تازگی نداره برای همین هم نمی خوان روحانی موفق بشه چون می خواد قانون جای شعبان بی مخ هاروبگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *