واكنش غرويان به اظهارات اخير احمدی‌نژاد

واكنش غرويان به اظهارات اخير احمدی‌نژاد

آیت الله محسن غرویان معتقد است که اصولگرایان باتوجه به اختلاف درونی شدیدی که دارند به کاندیدای واحدی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده نخواهند رسید.

پرتال اجتماعی واکنش: این استاد حوزه و دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» در مورد احكام صادره توسط رئيس جمهور سابق گفت: نمیدانم این صحبت ها به چه معناست و چرا چنين احكامي را صادر کردند و آیا اصلا این موضوعات در محدوده کاری ایشان هست یا خیر؟ واقعا جای سوال و ابهام دارد.

وی ادامه داد: نباید به راحتی از سخنان و اقدامات احمدي نژاد عبور کرد. به نظرم، می توان از این صحبت ها این برداشت را کرد که می خواهند در خود دولت یک دولت دیگر را تشکیل دهند. من خیلی وجه قانونی و وجیهی برای این حرف ها و این حرکات نمی بینم، البته احمدی نژاد یک روحیه ای دارد که خود رای و مستقل عمل می کند و خیلی توجهی به مسائل حاشیه خودش ندارد و تنها میخواهد قدرت را در دست بگیرد.
غرویان تصریح کرد: احمدی نژاد به دنبال این است که دوباره تحت هر شرایطی که شده است قدرت را دوباره در دست بگیرد و فرقی هم نمی کند که چه حاشیه ای برایش درست شود.
وي ادامه داد: با توجه به فضایی که آقای روحانی در جامعه بوجود آورده، به نظر می رسد احمدی نژاد شانسی برای پیروزی نداشته باشند ولی یک عده ای هستند که می خواهند ایشان همچنان در جامعه ، قدرت و در صحنه باشد به همین دلیل هر اتفاقی می افتد از طریق فضای مجازی اعلائم می کنند.
اين استاد حوزه خاطرنشان كرد: برخي افراد به کمک احمدی نژاد می آیند و به مردم أمارس دروغ از محبویت و پایگاه اجتماعی ایشان می دهند. اين موضوع باعث رعب و وحشت مردم در جامعه می شود.
غرویان با اشاره به اختلافات در درون جامعه روحانيت مبارز گفت: اصولگرایان و جامعه روحانیت در تلاش هستند که به وحدت برسند ولی روحیه همکاری در بین این افراد خیلی ضعیف است. با این روحیه تخریبی که دارند و مدام حرف های ضد و نقیض می زنند، بعید است که به وحدت برسند. به نظر میرسد که اصولگرایان دوباره شکست خواهند خورد و نمی توانند به یک نفر خاص در انتخابات سال آینده برسند.