کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۸:۵۸ ق.ظ

واکنش آیت‌الله هاشمی به ادعای حمایتش از عارف

درحالیکه روزنامه ایران در ادعایی بی سند گزارش داده بود که آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخاب رئیس مجلس، حامی «عارف» است، رضا سلیمانی مدیر روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب» این ادعا را به شدت تکذیب کرد.
پرتال خبری واکنش: وی ضمن گلایه از رسانه هایی که براساس شنیده ها گزارش می دهند، با ابراز تاسف از تلاش برخی افراد و جریان ها برای القاء گزینه ی خود به جای نظر آیت الله هاشمی، افزود: عده‌ای در صدد هستند با استفاده از جایگاه خاص و نفوذ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در میان مردم، چنین وانمود کنند که ایشان به ریاست فلان شخص نظر دارند.
سلیمانی اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی در بحث انتخاب رئیس مجلس، از هیچ کس حمایت نکرده و معتقد است انتخاب رئیس مجلس، حق قانونی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و ما حق نداریم برای نمایندگان تعیین تکلیف کنیم. همه باید صبر کنیم تا مجلس دهم کار خود را شروع کند و طبق قانون، افرادی که مایل هستند ریاست را برعهده بگیرند خود را نامزد کنند و نمایندگان مردم در مجلس نیز با آزادی کامل، آراء خود را به گلدان‌ها بریزند تا مشخص شود منتخب نمایندگان مردم برای ریاست مجلس چه کسی است.
مدیر روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام به نقل از آیت الله هاشمی افزود: طبیعی است افراد، تمایلاتی داشته باشند ولی انتخاب رئیس مجلس راهکار قانونی دارد و باید در وقت و جایگاه قانونی خود، عملی شود.
منبع:انتخاب
رهـــــــــــــا مسعودی
356 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *