کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۴ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ق.ظ

واکنش اتحادیه عرب به تصمیم نتانیاهو

پرتال خبری واکنش: اتحادیه عرب تصمیم نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای حضور در حفاری های زیر مسجد الاقصی را محکوم کرد و آن را هشداری برای فروپاشی مسجد الاقصی دانست.

به گزارش روسیا الیوم، اتحادیه عرب اظهارات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر حضور شخصی در حفاری های زیر مسجد الاقصی را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش اتحادیه عرب در این خصوص اعلام کرد که تصمیم نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای حضور در حفاری های زیر مسجد الاقصی بیانگر تسریع نقشه های اسرائیل و هشداری در خصوص فروپاشی مسجد الاقصی است.

اتحادیه عرب در ادامه تصریح کرده است: اقدام مقامات اسرائیل در پاسخ به قطعنامه یونسکو مبنی بر هویت اسلامی قدس و مسجد الاقصی صورت می گیرد. مقامات اسرائیلی با شعله ور کردن جنگ های دینی در منطقه، موجب افزایش تروریسم و افراط گرایی می شود و صلح و امنیت جهان را تهدید می کند.

اتحادیه عرب از یونسکو درخواست کرده که اسرائیل را به اجرای قطعنامه های صادر شده از سوی یونسکو وادارد و فشار شورای امنیت برای توقف تجاوز اسرائیل را خواستار شده است. اتحادیه عرب همچنین تصریح کرده است که جنایات علنی صهیونیست ها موجب ترغیب اشغالگران اسرائیل برای ادامه جنایات خود در برابر دیدگان عمومی می شود.

گفتنی است بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل پیش از این قول داده بود که شخصا در خاکبرداری ها زیر مسجد الاقصی شرکت کند؛ وی از تمامی صهیونیست ها خواست تا هفته جاری در این خاکبرداری به او ملحق شوند.

رهـــــــــــــا مسعودی
296 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *