واکنش مسی به انتخاب کریس رونالدو

5
 

واکنش مسی به انتخاب کریس رونالدو

 
 لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا که چهار سال پیاپی توانسته بود عنوان ” مرد سال فوتبال جهان” را به دست بیاورد، شب گذشته (دوشنبه) نتوانست برای پنجمین بار به این افتخار برسد، با این حال او می‌گوید که اعتراضی به برنده‌ شدنش در این سال ندارد.
 
لیونل مسی پس از انتخاب نشدن به عنوان “مرد سال فوتبال جهان”، گفت: دوست داشتم که امسال هم این جایزه را کسب کنم. به کریستیانو رونالدو تبریک می گویم. او شایسته دریافت توپ طلا بود. چیزی برای گفتن ندارم. فکر می‌کنم که هر سه ما سال خوبی را پشت سر گذاشتیم، اما نه شکایتی دارم و نه بهانه‌ای می‌توانم بیاورم.
 
مسی درباره اشک‌های کریستیانو رونالدو در هنگام دریافت “توپ فوتبال جهان” گفت: این طبیعی است. این لحظات، لحظات خاصی هستند که دارای هیجان زیادی است.
 
مسی در پاسخ به این سوال که آیا اگر در سال ۲۰۱۳ مصدوم نمی‌شد باز هم می‌توانست “مرد سال فوتبال جهان” شود؟ گفت: نمی‌دانم آیا مصدومیتم در انتخاب نشدن تاثیر داشت یا نه؟ اما من دوره نسبتاً طولانی را خارج از میدان بودم. این بدان معناست که در پایان لیگ قهرمانان اروپا در شرایط ایده‌آل نبودم و هم‌چنین فصل را با آسیب دیدگی‌ شروع کرده بودم. با این وجود باز هم اعلام می‌کنم که رونالدو شایسته دریافت این عنوان بود.
 
اخبار ورزشی – ایسنا