ورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر

پرتال خبری واکنش: قرعه‌کشی واگذاری ورزشگاه های امام رضا(ع) و شهید کاظمی امروز انجام شد و بهره برداری ورزشگاه امام رضا به مدت پنج سال به استقلالی ها و شهید کاظمی به همین مدت به پرسپولیسی ها واگذار شد.

صبح امروز دوشنبه جلسه ای با حضور هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مورد انتخاب ورزشگاه های امام رضا(ع) و شهید کاظمی در دفتر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای تشکیل شد. از این رو مقرر شد بر اساس قرعه کشی انجام شده ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گیرد.

در این نشست اعضای هیات مدیره دو باشگاه از مساعدت و همکاری شهرداری تهران و اعضای شورای شهر اسلامی شهر تهران در این رابطه تشکر و قدردانی کردند.

همچنین ساعت ده و سی دقیقه امروز ، جلسه ای دیگر در سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور مدیران عامل دو باشگاه و نماینده معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و مسئولین سازمان شهرداری تشکیل می شود تا در مورد نحوه واگذاری و بهره برداری تصمیم گیری لازم به عمل آید.

ورزشگاه امام رضا در اختیار استقلال

ورزشگاه امام رضا در منطقه ۱۸ ظرفیت ۱۰ هزار نفر تماشاگر دارد و به زودی با امضای قراردادی به آبی پوشان پایتخت واگذار خواهد شد. با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر
ورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویرورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر
ورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر

ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار پرسپولیس

ورزشگاه شهید کاظمی با ظرفیت ۱۵ هزار نفر در منطقه ۱۹ احداث شده و به زودی با امضای قراردادی به پرسپولیس واگذار خواهد شد. با اخبار ورزشی سایت واکنش همراه باشید.

ورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر

سرخابی ها صاحب ورزشگاه شدند/ استقلال در ورزشگاه امام رضا(ع)، پرسپولیس در استادیوم شهید کاظمی+ تصاویرورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر
ورزشگاه جدید استقلال و پرسپولیس /تصاویر