کافه گردش
اخبار
۱۰ آذر ۱۳۹۴, ۱:۰۷ ب.ظ

ورود سامانه بارشی به استان‌های غربی و شمال غربی کشور

پرتال خبری واکنش:کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی، امروز استان‌های غرب کردستان، غرب آذربایجان غربی، جنوب کرمانشاه ، ایلام و لرستان شاهد بارش شدید باران خواهند بود.

ورود سامانه بارشی به استان‌های غربی و شمال غربی کشور

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص وضعیت آب و هوای امروز کشور اظهار کرد: بر اساس داده‌ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی امروز ( سه شنبه) با ورود یک سامانه بارشی در غرب و شمال غرب کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و در مناطق کوهستانی شمال غرب بارش برف شروع می‌شود که به تدریج تا اواخر وقت بخش‌هایی از جنوب غرب و دامنه‌های جنوبی البرز را فرا می‌گیرد.
وی در ادامه تاکید کرد: بارش شدید بعد از ظهر روز سه شنبه استان‌های ایلام، لرستان، غرب کردستان، غرب آذربایجان غربی و جنوب کرمانشاه را در برخواهد گرفت.
 کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در بعضی ساعات، وزش باد شدید جنوبی در استان‌های گیلان و اردبیل و از بعد از ظهر در برخی مناطق شمال شرق کشور پیش بینی می‌شود.
گودرزی در خصوص وضعیت هوای امروز تهران تصریح کرد: آسمان تهران امروز کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط بارش باران و وزش باد را خواهد داشت.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
453 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *