ورود سامانه بارشی به استان‌های غربی و شمال غربی کشور

پرتال خبری واکنش:کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی، امروز استان‌های غرب کردستان، غرب آذربایجان غربی، جنوب کرمانشاه ، ایلام و لرستان شاهد بارش شدید باران خواهند بود.

ورود سامانه بارشی به استان‌های غربی و شمال غربی کشور

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص وضعیت آب و هوای امروز کشور اظهار کرد: بر اساس داده‌ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی امروز ( سه شنبه) با ورود یک سامانه بارشی در غرب و شمال غرب کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و در مناطق کوهستانی شمال غرب بارش برف شروع می‌شود که به تدریج تا اواخر وقت بخش‌هایی از جنوب غرب و دامنه‌های جنوبی البرز را فرا می‌گیرد.
وی در ادامه تاکید کرد: بارش شدید بعد از ظهر روز سه شنبه استان‌های ایلام، لرستان، غرب کردستان، غرب آذربایجان غربی و جنوب کرمانشاه را در برخواهد گرفت.
 کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در بعضی ساعات، وزش باد شدید جنوبی در استان‌های گیلان و اردبیل و از بعد از ظهر در برخی مناطق شمال شرق کشور پیش بینی می‌شود.
گودرزی در خصوص وضعیت هوای امروز تهران تصریح کرد: آسمان تهران امروز کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و در پاره‌ای نقاط بارش باران و وزش باد را خواهد داشت.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.