کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ

وزیر اطلاعات از کشف دو اقدام تروریستی در انتخابات خبر داد

پرتال خبری واکنش: وزیر اطلاعات در نشستی خبری از شناسایی و خنثی سازی دو عملکرد تروریستی در آستانه برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
حجت الاسلام سیدمحمود علوی در این نشست گفت: در آستانه انتخابات، فعالیت گروه های تروریستی را رصد می کردیم. در تاریخ ۱۹ بهمن یعنی ۱۸ روز قبل از برگزاری انتخابات، یکی از عناصر تکفیری در مرزهای جنوبی شهر تهران، شناسایی شد. وی دو بمب دست ساز با امکان کنترل از راه دور داشت. نامبرده نیم کیلو مواد منفجره به همراه ریموت کنترل الکترونیکی و یک بمب آهن ربا برای انفجار خودروها نیز به همراه داشت.
به گفته وی، گروه دیگری از غرب کشور قصد ورود به ایران را داشتند. در ۵ اسفند یعنی دو روز قبل از انتخابات، یک تیم چهار نفره شناسایی شدند که اقلام زیادی موارد مرتبط با عملیات انتحاری از آنان کشف شد. ۶ جلیقه انتحاری، ۹ چاشنی، یک و نیم کیلو پودر انفجاری آر.تی. ایکس، ۴ سنسور تایمر الکتریکی و … از جمله این موارد بود.
علوی به مردم اطمینان داد که وزارت اطلاعات از هیچ تلاشی برای تامین امنیت کشور فروگذار نکند.
وزیر اطلاعات همچنین خطاب به گروه های تروریستی، ادامه داد: رادار وزارت اطلاعات نقطه کوری ندارد که از آن برای ورود به کشور و به خطر انداختن کشور بخواهید استفاده کنید.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.
منبع:انتخاب
رهـــــــــــــا مسعودی
531 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *