کافه گردش
اجتماعی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۷:۲۷ ب.ظ

وکیل خانواده دختر فوت شده مهابادی

اخبار,اخبار اجتماعی ,حادثه مهاباد

وکیل خانواده دختر فوت شده مهابادی

وکیل خانواده خسروانی، دختر فوت شده حادثه مهاباد گفت : انتشار فیلم های هتل در فضای مجازی کاری غیرقانونی و غیر اخلاقی است.

هژار عباسی در یک گفت و گوی خبری افزود: طبق گفته های مالک هتل، در شلوغی اعتراض های پس از حادثه، این فیلم ها از هتل به سرقت رفته است.

وی اضافه کرد: ما به عنوان شاکی دنبال کسانی هستیم که این فیلم ها را پخش کرده و با حیثیت آن مرحومه بازی کرده اند. خانواده خسروانی از این موضوع ناراحت و شاکی هستند.

وی اظهار کرد: در این خصوص شکایتی را در دادستانی مهاباد تنظیم کرده ایم ضمن اینکه از متهم این پرونده نیز شکایت داشته ایم.

وکیل خانواده خسروانی در خصوص حادثه گفت: پرونده از لحاظ حقوقی در مرحله تحقیقات مقدماتی در شعبه اول بازپرسی مهاباد است. من در جریان تمامی تحقیقات هستم و از این بابت مشکلی وجود ندارد اما چون پرونده در مرحله تحقیقات است برابر قانون مطالب و محتویات آن محرمانه است و صحبت کردن من درباره جزئیات آن غیرقانونی است.

عباسی ادامه داد: فقط می توانم بگویم من و خانواده آن مرحومه و همچنین دادگستری مهاباد با جدیت و حساسیت زیاد به دنبال گرفتن حقوق از دست رفته دختر فوت شده هستیم و از حق او گذشت نمی کنیم و می خواهیم همه ابهام ها برطرف شود.

وی افزود: متهم ، بازرس یک شرکت خصوصی بوده و ما کاری به هویت او نداریم، اما امنیتی و دولتی نیست.

وی اضافه کرد: پیش بینی من این است که تکمیل پرونده و تشکیل دادگاه حداقل یک ماه ممکن است طول بکشد.

وکیل خانواده خسروانی اظهار کرد: در همه دنیا تحقیقات پرونده های کیفری و جنایی سری است چون اگر بحث های خلاف عفت باشد هم برابر حقوق شخصی و حقوق قانونی مرحومه کسی حق افشای آنها را ندارد.

عباسی ادامه داد: از طرف دیگر برای اینکه دلایلی که می تواند به نفع موکل من استفاده شود، از بین نرود نمی توان جزئیات پرونده را اعلام کرد.

حسین رادمرد
465 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *