پایان نوزدهمین جلسه دادگاه بابک زنجانی

پایان نوزدهمین جلسه دادگاه بابک زنجانیپرتال خبری واکنش: نوزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان نفتی(بابک زنجانی) دقایقی پیش در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی آغاز شد.
بنابراین گزارش، در جریان رسیدگی به این پرونده و طی 18 جلسه گذشته قرائت کیفر خواست و دفاعیات متهم ردیف اول پرونده (بابک زنجانی) به پایان رسید و از جلسه روز گذشته دادگاه دفاعیات متهم ردیف دوم پرونده (م.ش) آغاز شده است.
گفتنی است ؛ متهم ردیف دوم پرونده در شروع دفاعیات خود با بیان اینکه زنجانی فردی باهوش است ،اظهار داشت: همواره بابک زنجانیرا به استناد افراد مورد وثوق، فردی بسیار باهوش در امور بانکی و تجاری می دانستم و هیچ گاه در عملیات های بانکی وی دخالت نمی کردم و خود آقای زنجانی نیز فردی متمرکز بود و به هیچ یک از کارمندان خود در اموری که به آن‌ها مربوط نبود، توضیح نمی داد.
“م. ش” با بیان اینکه اتهامات موجود در کیفرخواست بر اساس مهندسی معکوس بنا شده است، ادامه داد: امروز آب از سر ما گذشته و همه سرمایه هایم که همان آبرویم بود از دست رفت؛ آقای “س.ج” مسئول وقت شرکت اچ کی تا قبل از دستگیری، بنده را فردی دستکار عنوان می کرد اما وقتی دستگیر شد در کمال ناجوانمردی اعلام کرد تمام محمولات به صورت مستقیم و غیرمستقیم به من تحویل شده است.
نوزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی با توجه به اتمام دفاعیات متهم ردیف دوم به پایان رسید و جلسه بعدی فردا برگزار می‌شود.با اخبار سیاسی سایت واکنش همراه باشید.