کافه گردش
اخبار
۲۱ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ق.ظ

پرداخت هزینه درمانی بازنشستگان در بیمارستان‌های دولتی

پرتال خبری واکنش: عباس رشیدی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اظهار داشت: سال گذشته اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان از طریق صندوق و مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان نیز با مشارکت خود بازنشسته ها برای این منظور در نظرگرفته شد.

وی گفت: از تاریخ ۹۳/۰۷/۰۱ که ارزش نسبی اجرا شد،هیئت عالی نظارتی به منظور رسیدگی به امور تخصصی بیماران خاص که در این بخش پرونده های ویژه دارند و باید هزینه های سنگینی را برای درمان بیماری خویش پرداخت کنند تشکیل شد تا به شرایط آن ها رسیدگی شود.
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به وجود محدودیت منابع مالی در این حوزه بیان کرد: در تلاش هستیم به افرادی که دارای بیماری خاص هستند و در طول دوره ی درمان خود با مشکلات مالی مواجه می شوند، کمک کنیم.
رشیدی اضافه کرد: افرادی که در بیمارستان های دولتی بستری می شوند بالغ بر ۹۴ درصد هزینه های درمان را بیمه سلامت و دولت از طریق هدفمندی یارانه ها پرداخت می کند.
وی با بیان این‌که هزینه بیمارستان های خصوصی سرسام آور است  و صندوق تنها ۱۴میلیون سقف پرداخت دارد ،گفت:در همین راستا بیمه های تکمیلی در پرداخت هزینه های بیمارستان های خصوصی با مشکل مواجه هستند.با اخبار سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
294 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *