کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ

پزشکیان: اگر احمدی‌‌نژاد روی کار بود، قیمت دلار ۱۰ هزار تومان بود

پزشکیان: اگر احمدی‌‌نژاد روی کار بود، قیمت دلار 10 هزار تومان بود

مسعود پزشکیان؛ نائب رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت نهم و دهم گفت: قبل از روی کارآمدن دولت احمدی نژاد، قیمت دلار، در حدود ۱۵۰۰ تومان بود ولی در دولت وی ۳۸۰۰ تومان و بیشتر شد. اگر دولت، تغییری نمی‌کرد شاید قیمت دلار تا ۱۰ هزار تومان نیز افزایش پیدا کرده بود.
امتیاز خبر: ۹۶ از ۱۰۰ تعداد رای دهندگان ۱۵۵
پرتال خبری واکنش: روندی که می‌رفت چه کسی مانع ادامه روند غلط گذشته شد؟ چه کسی مانع تورم و فساد و … شد؟ اگر مرد هستند بیایند و تحلیلی هم در رابطه با نتایج عدم پذیرش برجام توسط جمهوری اسلامی ارائه دهند. اگر برجام را قبول نمی‌کردیم آیا توان تحمل ضرر ناشی از عدم پذیرش این سند را داشتیم؟آیا رسانه‌ای که ادعا می کند دلسوز و اصولگراست می‌تواند تحلیلی هم در رابطه با موضوع استفاده میلیاردی قطر از میادین نفت و گاز ایران کار کند؟ عربستان نفتمان را می‌برد. چرا این رسانه‌ها نسبت به موضوعات این چنینی، دلسوز نیستند؟ اگر مهم، فقط صحبت کردن است هرچقدر می خواهند بگویند و بنویسند.

وی با اشاره به ضعف سیستم اطلاع رسانی دولت، جریان سیاسی اعتدال و اصلاحات اظهار کرد: آن‌هایی که انتظار دارند نسبت به هر موضوعی، هر مسئولی اطلاعاتی داشته باشد این افراد به کشور خیانت می‌کنند. این افراد، فقط مسئولانی همچون احمدی نژاد را دیده‌اند که نسبت به هر موضوعی تخصص داشته باشد و همه فن حریف باشد.

ولی بنده همچون احمدی نژاد، همه فن حریف نیستم و از هر مساله ریز و درشتی سر در نمی‌آورم. همه باید بدانند که همه چیز را همگان دانند و همگان هم هنوز از مادر متولد نشده‌اند.

سارا ابراهیمی
443 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. سعادت حسینی در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵:

    سلام آقای پزشکیان این علم غریبه یا غیب یا غیبت ؟رویای چه می بینی ؟؟؟ قبض ۵۰۰۰ تومانی برق را دویست و هفتاد هزار تومان میدهیم .وام ۴ درصدی را سی درصد هزینه آب برق گاز تلفن نان بنزین بالای سیصد تا هزار در صد بالا رفت ایران در دنیا خوار کردین ما هفته ای یک بار نان می‌خوریم. هزینه دانشگاه هزار برابر شد. باز بگم .من نه روحانی نه احمدی نژاد را می شناسم فقط خون که ذر جنگ دادم قیامت یقه شما را میگیرم. خون دل رهبر کردین و………

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *