پس از تجاوز دختر نوجوان را خفه کردم /تصاویر

پرتال خبری واکنش: استیفن روز کلی ” به اتهام قتل دختر 18 ساله محاکمه شد .براساس گزارش پلیس قربانی خانم ” برینیا روبن ” در یک حمله وحشیانه توسط جنایت کار در 26 فبوریه سال گذشته دزدیده شد و جسد او روز بعد در ناحیه جنگلی ” ایلکین در جنوب کالیفرنیا ” یافت شد .

پس از تجاوز دختر نوجوان را خفه کردم /تصاویر

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد جنایت کار ” کلی ” 21 ساله اهل ” ایلکین ” ” روبن ” را پس از ربودن مورد تعرض و اذیت و آزار قرار داده است، سپس برای فرار از این جنایت مبادرت به خفه کردن قربانی و پنهان کردن جسد او کرد .

پس از تحقیق و تجسس در این پرونده و یافته های جدید جنایت کار توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد .

” کلی ” در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و گفت که کاش هنگامی که ” روبن ” در تلاش برای فرار و نجات از دست من بود او را رها می کردم .خانواده قربانی که در دادگاه حضور داشتند در خواست توضیح چگونگی جنایت را از زبان ” کلی ” رد کردند و خواستار مجازات شدند .

جنایت کار و متعرض بی شرم که با شواهد موجود در خودرواش که بوسیله آن روبن را ربوده بود در دام پلیس افتاد،  در ابتدا همه چیز را انکار کرد اما پس از چندی تسلیم و به جنایت بی رحمانه خود اعتراف کرد .او در داگاه به اتهام آدم ربایی و تجاوز و قتل به 50 سال حبس محکوم شد .با حوادث سایت واکنش همراه باشید.

.
پس از تجاوز دختر نوجوان را خفه کردم /تصاویر