پلیس به دنبال دو زن شیک‌پوش /عکس - پرتال جامع واکنش | اخبار سیاسی ، فرهنگی ، گردشگری ، زناشویی ، سرگرمی ، عکس بازیگران ،دنیای مدل
کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲۷ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ

پلیس به دنبال دو زن شیک‌پوش /عکس

پرتال خبری واکنش: ماموران پلیس اگاهی به دنبال زنان خلافکاری می‌گردند که دست به سرقت خودرو از داخل نمایشگاه‌ها می‌زدند.

در مورخه ۰۱/۱۰/۱۳۹۴ صاحب یک نمایشگاه خودرو با مراجعه به دادسرای ویژه سرقت و طرح شکایت با موضوع “سرقت خودرو” عنوان کرد که یک دستگاه خودرو سواری Rio  از مقابل نمایشگاه خودروی وی، توسط دو خانم و یک آقا سرقت شده است.

پلیس به دنبال دو زن شیک‌پوش /عکس

پرونده در اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت خودرو” و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات صاحب نمایشگاه خودرو:
صاحب نمایشگاه خودرو پس از حضور در اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: “ساعت ۱۹:۰۰ مورخه ۳۰/۰۹/۱۳۹۴ دو نفر خانم جوان با ظاهری آراسته داخل نمایشگاه شدند؛ پس از مدتی، آنها پرسیدند: “آیا خودروی ریو پارک شده در بیرون نمایشگاه فروشی است ؟”

که من پاسخ دادم: “فروشی است”. آنها از من درخواست بازدید خودرو را کردند و من نیز برای نشان دادن خودرو، بهمراه آنها از نمایشگاه خارج شده و به سمت خودرو ریو مورد نظر آنها رفتیم. نزدیکی های ماشین که رسیدیم، سوئیچ را به آنها دادم تا خودشان پشت فرمان نشسته و خودرو را تست کنند؛ نهایتا پس از بازدید خودرو، بهمراه این دو خانم از ماشین پیاده شده و به داخل نمایشگاه بازگشتیم.

پس از توافق بر سر قیمت خودرو به مبلغ ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، این دو خانم با طرح این ادعا که تا ۵ دقیقه دیگر جهت خرید خودرو باز خواهند گشت از نمایشگاه خارج شدند؛ هنوز دقایقی از خروج این دو خانم از نمایشگاه نگذشته بود که مرد جوانی ابتدا نگاهی کوتاه به داخل نمایشگاه کرد و پس از آن سوار خودرو ریو شد و آنرا سرقت کرد .

بررسی تصاویر دوربین های مداربسته:
با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین مداربسته داخل نمایشگاه، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که این دو خانم جوان در یک لحظه با استفاده از غفلت صاحب نمایشگاه خودرو اقدام به سرقت سوئیچ خودرو کرده و پس از خروج از نمایشگاه، سوئیچ را به مرد جوانی تحویل و خودشان با یک دستگاه خودرو کرایه ای از محل متواری شده و همدست آنها نیز به راحتی اقدام به سرقت خودرو Rio نموده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: “در ادامه رسیدگی به این پرونده و به جهت شناسایی و دستگیری متهمین، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر بدست آمده از متهمین از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر متهمین (دو خانم جوان) شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۶۰۳ در اختیار اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهـند.با اخبار حوادث سایت واکنش همراه باشید.

رهـــــــــــــا مسعودی
1,027 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
بستن پنجره