کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۲ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ

پوتین: ما از منافع ملی خودمان در سوریه حفاظت می‌کنیم

پوتین: ما از منافع ملی خودمان در سوریه حفاظت می‌کنیم
رییس‌جمهوری روسیه اعلام کرد، نیروهای این کشور در سوریه شایسته تقدیر هستند زیرا از منافع ملی کشورشان دفاع می‌کنند.
پرتال خبری واکنش: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه اعلام کرد: وظایفی که نیروهای هوایی ما در سوریه انجام می‌دهند، شایسته بالاترین تقدیرها است.
وی تصریح کرد: آن‌ها به ارتش سوریه و دیگر جناح‌ها کمک می‌کنند تا در شرایطی بسیار دشوار با تروریست‌ها بجنگند و از غیرنظامیان در مقابل خصومت و خشونت محافظت کنند.
رییس‌جمهوری روسیه تاکید کرد که نیروهای کشورش با مقابله با تروریست‌ها در سوریه در واقع از منافع ملی کشور خودشان نیز حفاظت می‌کنند.
وی ادامه داد:‌ سربازان و افسران ما در مبارزات خود در این کشور خاورمیانه، در واقع منافع روسیه را حفظ می‌کنند و با شبه‌نظامیانی می‌جنگند که به صراحت از کشور ما به عنوان دشمن یاد کرده و برنامه‌های خود را برای توسعه در خاک روسیه کتمان نمی‌کنند.
پوتین گفت: روسیه همواره به دنبال حل مناقشات مختلف از طریق ابزارهای سیاسی و دیپلماتیک بوده و این امر شامل سوریه نیز می‌شود.
رییس‌جمهوری روسیه خاطرنشان کرد: ما همواره به دنبال حل سیاسی و دیپلماتیک مسائل بوده‌ایم و مدام به دنبال این هستیم که به تحقق ثبات در کشورهای مختلف و حل بحران‌های جدی کمک کنیم.با اخبار بین الملل سایت واکنش همراه باشید.
رهـــــــــــــا مسعودی
413 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *