پیروزی تیم استقلال در مقابل صبای قم

استقلال در دیداری تدارکاتی با دو گل صبای قم را شکست داد.

پرتال خبری واکنش: عصر شنبه دو تیم استقلال و صبای قم در دیداری تدارکاتی در زمین شماره دو آزادی به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در پایان نود دقیقه با برتری دو گله آبی‌های پایتخت به پایان رسید.گل نخست این دیدار را مجید حسینی روی ارسال یک کرنر و در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند و بعد از آن علی قربانی بازیکن تعویضی استقلال در دقیقه ۸۰ و بعد از فرار به عمق دفاع تیم صبا، گل دوم را به ثمر رساند.در این بازی استقلال بازی به مراتب بهتری نسبت به مهمان خود ارائه داد و آبی‌ها چندین فرصت گلزنی خوب را از دست دادند ولی تلاش آنها نتیجه‌ای بیشتر از دو گل نداشت تا بازی با حساب ۲ بر صفر به پایان برسد.

سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال به همراه پندار توفیقی مسئول نقل و انتقالات استقلال این بازی را از نزدیک تماشا کردند. پیش از آغاز این دیدار، برخورد گرمی میان مرفاوی سرمربی صبا و منصوریان سرمربی استقلال صورت گرفت.همچنین هاشم بیگ زاده بازیکن سابق استقلال هم برخورد گرمی با همبازیان سابق خود داشت. با درخواست کادرفنی تیم صبا از این دیدار فیلمبرداری نشد.

ترکیب تیم استقلال در این دیدار، سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، رابسون جانواریو(Robson Januario de Paula)، مجید حسینی، میلاد زکی‌پور، فرشید اسماعیلی، میثم مجیدی، یعقوب کریمی، جابر انصاری، بختیار رحمانی و کاوه رضایی بود که در اواسط بازی بهنام برزای، علی قربانی و مجتبی حقدوست به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفتند.