کافه گردش
aمطالب پیشنهادی
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۸:۳۶ ق.ظ

پیروزی قاطعانه لیست امید در دور دوم انتخابات

پیروزی قاطعانه لیست امید در دور دوم انتخابات
پرتال خبری واکنش: با پایان شمارش آرای ماخوذه در برخی حوزه‌های انتخابیه در دور دوم انتخابات مجلس دهم، نمایندگان این حوزه‌ها برای راهیابی به خانه ملت مشخص شدند.

حوزه انتخابیه

نامزد لیست امید

نامزد اصولگرایان

سایر نامزدها

برنده انتخابات

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان سراجه‌لو

عبدالهی

تبریز، اسکو و آذرشهر

زهرا ساعی

میرعلی‌اصغر الموسوی

شهاب‌الدین بی مقدار

عباس عباس زاده

محمدحسین فرهنگی

محمداسماعیل‌سعیدی،

محمدرضا تاج الدینی

علیرضا منادی

ساعی

فرهنگی

بیمقدار

سعیدی

سراب

مجید نصیرپور

یوسف داودی(مستقل)

داودی

شبستر

معصومه آقاپور

علی علیلو

آقاپور

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

حسین‌زاده

مرند و جلفا

کریم شافعی

محمد حسن‌نژاد

حسن‌نژاد

تایید وزارت کشور

ارومیه

سید هادی بهادری

مجید دودکانلوی

حاکم‌ممکان (اصلاح‌طلب)

روح الله حضرت‌پور (مستقل)

بهادری

حضرت‌پور

سلماس

شهروز برزگر

رسول جلایر

برزگر

تایید وزارت کشور

شازند

ابراهیمی

صاحبعلی غفاری

ابراهیمی

تایید وزارت کشور

میاندوآب

تکاب و شاهین دژ

همایون هاشمی

محمد میرزایی

جهانبخش محبی نیا

مهدی عیسی زاده

همایون هاشمی

جهانبخش محبی نیا

اردبیل

محمد فیضی

موسوی

(مستقل)

فیضی

پارس آباد و بیله سوار

شکور پورحسین

ایرج بیگدلو

پورحسین

تایید وزارت کشور

سمیرم

اصغر سلیمی

بهروز جعفری

سلیمی

شهرضا

سمیه محمودی

حجت‌الاسلام آقایی

سمیه محمودی

تایید وزارت کشور

ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول

جلال میرزایی

سارا فلاحی

لطیف صادقی

سلام امینی

(مستقل)

میرزایی

امینی

تایید وزارت کشور

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره

شادمهر کاظم‌زاده

علیمحمد احمدی (مستقل)

کاظم‌زاده

تایید وزارت کشور

دماوند و فیروزکوه

قاسم میرزایی

سیداحمد رسولی نژاد

میرزایی

تایید وزارت کشور

شهریار، قدس و ملارد

محمد محمودی

گروسی

(مستقل)

محمودی

رباط کریم و بهارستان

ابراهیم نکو

حسن نوروزی

نوروزی

اردل و فارسان

علی کاظمی‌باباحیدری

قدرت الله حمزه

کاظمی

بروجن

خدیجه ربیعی (مستقل)

علی نادری‌فرد (مستقل)

ربیعی

تایید وزارت کشور

تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

سعید باستانی

ابوالقاسم خسروی

باستانی

اهواز

یوسفی

کاظم نسب

ساری

موسوی

حسینی

جویجری

(مستقل)

یوسفی

کاظم نسب

ساری

آبادان

غلامرضا شرفی

محمد مولوی

شرفی

تایید وزارت کشور

ایذه و باغملک

هادی طباطبایی

هادی طباطبایی

هدایت‌الله خادمی

(مستقل)

خادمی

بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان

علی گلمرادی

حبیب آقاجری

گلمرادی

بهبهان

محمدرضا ضرغامی

کشت زرع

(حامی دولت)

کشت‌زرع

مسجد سلیمان و لالی

علی‌عسگر ظاهری عبده‌وند

علیرضا ورناصری

ظاهری

تایید وزارت کشور

ابهر و خرمدره

محمدرضا خانمحمدی

محمد عزیزی

(مستقل)

عزیزی

خدابنده

احمد بیگدلی

سیدالبرز حسینی

احمد بیگدلی

زنجان و طارم

سید افضل موسوی

کریم خان محمدی

فریدون احمدی

علی وقفچی

(مستقل)

موسوی

وقفچی

داراب و زرین دشت

رضا انصاری

محمد جواد عسکری

انصاری

رستم و ممسنی

مسعود گودرزی

عبدالرضا مرادی

(مستقل)

گودرزی

شیراز

علی اکبری

جعفر قادری

علی‌اکبری

نیریز و استهبان

اصغر مسعودی

فرهاد طمهاسبی

اصغر مسعودی

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سالار مرادی

حسن علوی

(صدای ملت)

حسن علوی

مریوان و سروآباد

امید کریمیان

منصور مرادی (مستقل)

منصور مرادی

تایید وزارت کشور

سنقر و کلیایی

محمد عمادی

سید جواد حسینی‌کیا

حسینی کیا

تایید وزارت کشور

کرمانشاه

سعید حیدری طیب

احمد صفری

صفری

تایید وزارت کشور

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

رامین نور قلی‌پور

رحمت‌الله جلالی

نورقلی‌پور

گرگان و آق‌قلا

نورمحمد تربتی نژاد

نبی هزار جریبی

سیدعلی طاهری

عبدالغفور امان‌زاده (مستقل)

تربتی نژاد

هزارجریبی

مینودشت و کلاله

شهرام کوسه‌غراوی

(مستقل)

سیدنجیب حسینی

(اعتدالگرا)

کوسه‌غراوی

رشت

محمدصادق حسنی (لیست امید)

جبارکوچکی نژاد

سید علی آقازاده

سید ولی‌الله عظمتی

(اصولگرا)

کوچکی‌نژاد

حسنی

بروجرد

فاطمه مقصودی

علاءالدین بروجردی

هادی مقدسی

(مستقل)

عباس گودرزی

(مستقل)

گودرزی

بروجردی

خرم آباد

محمد بیرانوندی

مرتضی محمودوند

محمدرضا ملکشاهی‌راد

اعظم محمدی

(حامی دولت)

بیرانوندی

ملکشاهی‌راد

درود و ازنا

حسین گودرزی

حسین گودرزی

مجید کیانپور

(مستقل)

کیانپور

بابل

حسین نیاز آذری

(مستقل)

همت‌الله طاهری‌نژاد

(مستقل)

نیازآذری

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سید علی ادیانی

کمال علی پور

ادیانی

اراک، کمیجان و خنداب

سیدمهدی مقدسی

محمد حسن آصفری

مقدسی

ساوه و زرندیه

محمدرضا منصوری

شهلا میرگلوبیات

منصوری

بندر لنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد

احمد جباری

زمزم‌نژاد

رزن

حسن لطفی

عطاءالله سلطانی صبور

لطفی

ملایر

علیرضا امامی

احد آزادیخواه

آزادیخواه

تایید وزارت کشور

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

محمدرضا صباغیان

محمدرضا بابایی

صباغیان

رهـــــــــــــا مسعودی
260 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *