پیشنهاد فوتبال ایران به مارادونا

11

پیشنهاد فوتبال ایران به مارادونا

شرط ایران این است که مارادونا،باپیراهن های جدیدتیم فوتبال این کشور در میدان های ورزشی حاضر شود و برای این پیراهن که قرار است تیم فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ با آن ظاهر شود، تبلیغ کند.

رسانه های عربی از پیشنهاد ۱۰۰ هزار دلاری ایران به دیه گو مارادونابرای پوشیدن پیراهن های جدید تیم ملی ایران خبرداده ونوشتند: این پیشنهاد به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا ارائه شده است.

به گزارش ایرنا رسانه های عربی روزچهارشنبه به نقل از روزنامه میرور انگلیس گزارش دادند:ایران به مارادونا پیشنهاد داد در قبال دریافت ۱۰۰ هزار دلار، پیراهن های جدید تیم فوتبال این کشور را در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به تن کند.

به نوشته میرور، شرط ایران این است که مارادونا،باپیراهن های جدیدتیم فوتبال این کشور در میدان های ورزشی حاضر شود و برای این پیراهن که قرار است تیم فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ با آن ظاهر شود، تبلیغ کند.

درصورت موافقت طرفین، مارادونا باید همین پیراهن را در جریان دیدار تیم های آرژانتین و ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ به تن کند.

بسیاری از نزدیکان به مارادونا معتقدند، اسطوره فوتبال آرژانین این پیشنهاد را نخواهد پذیرفت زیرا این موضوع فشار زیادی را از سوی هموطنان و دوستارانش به وی تحمیل خواهد کرد.

علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران گفته بود که این پیشنهاد احتمالا از سوی شرکت تولیدکننده پیراهن های تیم ملی ایران به مارادونا ارایه شده است.

این اسطوره فوتبال آرژانتین پیش از این گفته بود که هیچ گاه این پیشنهاد را نخواهد پذیرفت.

مارادونا یکی از نامزدهای سرمربیگری تیم تاتنهام انگلیس است.

اخبار ورزشی – ایرنا