کافه گردش
اخبار
۱۳ خرداد ۱۳۹۵, ۹:۱۲ ق.ظ

پیش‌بینی وضعیت هوا در دو روز آینده

سازمان هواشناسی اعلام کرد: وضعیت هوای کشور در دو روز آینده به ویژه در ساعت های بعد از ظهر در برخی مناطق بارانی، گاهی رعد و برق و وزش تند باد موقتی پیش بینی می شود.

پرتال خبری واکنش: براساس آخرین اطلاعات هواشناسی در دو روز آینده بویژه درساعت های بعد از ظهر در برخی مناطق شمال غرب، دامنه ها و ارتفاعات البرز، شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش تند باد موقتی پیش بینی می شود.

وضعیت هوای امروز چهارشنبه در شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، ارتفاعات تهران، سمنان و زنجان و منطقه ارسباران در شمال آذربایجان شرقی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.

برای روز پنجشنبه رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در شمال سمنان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی ، شمال و شرق خراسان رضوی، ارتفاعات تهران، زنجان و اردبیل پیش بینی می شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است، احتمال وقوع صاعقه و سیلاب ناگهانی و موقت در این شرایط و بویژه در مناطق کوهستانی و دره های پر شیب وجود دارد که برای جلوگیری از خسارت باید احتیاط لازم بعمل آورده شود.

این گزارش پیش بینی می کند، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز به سبب وزش باد شدید مواج باشد. این اطلاعیه توصیه می کند تمهیدهای لازم برای تردد ایمن قایق های تفریحی و شناورهای سبک در مناطق ذکر شده به عمل آید.

رهـــــــــــــا مسعودی
289 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *