پیش‌‌بینی قیمت مسکن تا پایان سال

zzzzzzzzzzzzzzzzz

قلی خسروی پیش بینی کرد که در ماه‌های آینده هم بازار مسکن از شاخص تورم عبور نکند و تا پایان سال هیچ گونه افزایش قیمت جهشی نداشته باشد.

عضو هیات رئیسه مشاوران املاک تهران پیش بینی کرد که تا پایان سال هیچ گونه افزایش قیمت جهشی در بازار مسکن نداشته باشیم.

مصطفی قلی خسروی امروز در بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در مورد وضعیت بازار مسکن در ۷-۸ ماه گذشته و ماه‌های پایانی سال گفت: زمانی که کابینه یازدهم دولت را  تحویل گرفت، بالاترین نرخ مسکن در کشور وجود داشت، دلیل آن نیز به افزایش قیمت یکباره و شدید دلار در سال ۹۱ بازمی‌گشت.

عضو هیات رئیسه مشاوران املاک تهران با بیان اینکه در این حالت قیمت‌ها بالا بود، افزود: بر این اساس، دولت سعی کرده است که فعلا از هر صحبت و برنامه‌ای که منجر به ایجاد تشنج به بازار مسکن شود، خودداری کند و بنابراین فعلا بازار را رها کرده تا بازار مسکن خود را پیدا کند.

وی تصریح کرد: در ۷-۸ ماه گذشته قیمت مسکن افزایشی نیافته و برابر شاخص تورم حرکت کرده و حتی کمتر از شاخص تورم هم قیمت داشته است.

قلی خسروی پیش بینی کرد که در ماه‌های آینده هم بازار مسکن از شاخص تورم عبور نکند و تا پایان سال هیچ گونه افزایش قیمت جهشی نداشته باشد.

وی تصریح کرد: ثبات سیاسی برابر با ثبات اقتصادی است و مردم منتظر هستند که دولت تدبیر و امید بتواند با درایت مذاکرات ۱+۵ را به نتیجه مطلوب برساند که با به نتیجه رسیدن آن مطمئنا استفاده های بهینه ای از لحاظ اقتصادی خواهیم کرد.