چالش جدید علیرضا منصوریان

پرتال خبری واکنش: ادعای علیرضا منصوریان مبنی بر این‌که از تیمی در دسته اول انگلیس پیشنهاد جدی مربیگری دریافت کرده، هنوز واکنش‌های اهالی فوتبال را به دنبال دارد. آخرین کسی که ادعای سرمربی جوان استقلال را نقض کرده، مدیرعامل این باشگاه است. شاید باورپذیر نباشد اما علیرضا افتخاری به صراحت گفته منصوریان پیشنهادی از باشگاه انگلیسی ندارد و شاید برای شوک دادن به این تیم چنین ادعایی را مطرح کرده است.
افتخاری:  پیشنهاد منصوریان تبلیغاتی است!
افتخاری دراین‌باره گفته: «فکر نمی‌کنم این خبر درست باشد. اگر پیشنهادی باشد، حتماً در ابتدا به باشگاه ارسال می‌شود به هر صورت من باید این موضوع را بررسی کنم. به نظر من اگر پیشنهادی هم باشد، هواداران اجازه نمی‌دهند که منصوریان استقلال را ترک کند. شاید مطرح کردن این موضوع کار تبلیغاتی بوده و منصوریان برای روحیه دادن به بازیکنان، این کار را انجام داده است.» شاید به نظر بیاید که یکی از اردوی رقیب چنین ادعایی درباره منصوریان کرده اما مطمئن باشید که این حرف‌ها را مدیرعامل استقلال زده و این‌طور پشت سرمربی تیمش را خالی کرده است.
دومین چالش سرمربی و مدیرعامل

منصوریان اگرچه طی روزهای گذشته با هجمه‌های زیادی درباره غیرواقعی بودن پیشنهادش روبه‌رو شده اما زیربار نرفته و ادعا می‌کند انگلیسی‌ها ٩ ماه او را زیر نظر داشته‌اند. حالا با توجه به این‌که افتخاری هم ادعای منصوریان را نقض کرده حتماً سرمربی استقلال دچار چالش جدیدی با مدیرعامل خواهد شد. البته این نخستین‌بار نیست که افتخاری ، منصوریان را به چالش می‌کشد. او بعد از تساوی استقلال مقابل ماشین‌سازی به خبرنگاران گفت بعد از دربی درباره منصوریان تصمیم می‌گیرد. جمله‌ای که بوی برکناری سرمربی استقلال را می‌داد. البته افتخاری این حرف را خیلی زود تکذیب کرد تا بیشتر از این سوژه رسانه‌ها نشود. باید دید مدیرعامل استقلال این‌بار که با دلخوری سرمربی جوانش روبه‌رو شود باز هم حرف‌هایش را تکذیب می‌کند یا نه.