کافه گردش
اخبار
۱۹ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۶ ب.ظ

چه کسی کاپیتان پرسپولیس می‌شود؟

کاپیتانی پرسپولیس به چه کسی می‌رسد؟پرتال خبری واکنش: باشگاه پرسپولیس پس از در گذشت هادی نوروزی دست به کار شد و علیرضا نورمحمدی را به عنوان کاپیتان اول پرسپولیس انتخاب کرد اما این بازیکن حاضر نیست بازوبند کاپیتانی را ببندد.

به هر حال موضوع بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس به حدی بغرنج شده است که هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس حاضر  نیستند که این بازوبند را در دست ببندند و حتی پا فراتر گذاشتند و بیان کردند که پرسپولیس تا  آخر فصل کاپیتان ندارد.

اینکه بازیکن پرسپولیس به احترام کاپیتان فقیدشان حاضر به بستن بازوبند کاپیتانی نیستند مسئله قابل احترامی است اما عقلانی نیست که پرسپولیس بدون کاپیتان وارد زمین مسابقه شود این موضوع خلاف قانون است.

موضوع کاپیتانی پرسپولیس بهانه‌ای شد تا نظرات رئیس تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال را جویا شویم که در ادامه از نظر خواهیم گذراند.

نصیرزاده: حضور کاپیتان در بازی الزامی است

هوشنگ نصیرزاده درباره این مطلب گفت: موضوع نبستن بازوبند کاپیتانی خیلی  جالب است چرا که یک نفر به عنوان کاپیتان باید در مراسم قرعه کشی اول بازی شرکت کند و همان نفر هم تا پایان بازی به عنوان کاپیتان شناخته می‌شود.

نصیرزاده در ادامه عنوان کرد: چطور ممکن است یک نفر تمام ماموریتهای یک کاپیتان را انجام دهد اما بازوبند را به دست نبندد. بازوبند اساس تشخیص کاپیتان از بقیه بازیکنان است که داور بدین وسیله او را بشناسد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر چه نبستن بازوبند کاپیتانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار نیست اما وظایف آن توسط یک نفر انجام  می‌شود.

به هر حال یک نفر باید کاپیتان باشد و پرسپولیسی‌ها نباید احساسی برخورد کنند.

رهـــــــــــــا مسعودی
525 بازدید

هم اکنون دیگران می خوانند


پیشنهاد میکنم این مطالب راهم بخوانید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *